gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duyulmamış Kısa Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Duyulmamış Mesajlar Duyulmamış Kısa Mesajlar
    "Duyulmamış mesajlar istiyorum" diyen misafirimiz için ve belki sizlerinde ilgisini çekeceği için, bu yazımızda yeni ve kısa duyulmamış mesajları paylaşıma sunuyoruz Melek'ler.

- Aşkımı ekmek içi yaptım içinde her şey var. Gözyaşı, hasreti tutku, acı ama bir şey koymayı unuttum seni.

- Bir gülün dikeni nasıl ayrılmaz ise bende senden ayrılamam aşkım sen benim için bir gülsün ben ise senin için
    seni koruyan bir dikenim.

- Kime baksam sendeki sıcaklığı, sıcak bakışları bulamıyorum seni çok seviyorum.

- Yarınlarıma umut ektim gel artık sevgilim birlikte umutlarımızı sevgiyle biçelim.

- Sana yazdığım sözler karşıma geldiğinde anlamsız kalıyor seni çok seviyorum .

- Unutulmaz sevginin tek sahibi sensin unutmadı bir kalbim seni unutamadı sadece seni.

- Yalnızlık kaderimde yer alıyor artık gittin ya hayatımdan sensiz kaldığım gün öldüm gülüm.

- Aşk yoluna seninle başladı bu gönül sensiz devam edemez.

- Hadi gel cesaretini topla başlıyalım ebedi aşkımıza.

- Ne söz kaldı nefesimde ne aşk kaldı kalbimde çek git artık üzme beni.

- Hadi gel yanıma özledim seni bu günlerim sensiz çekilmez dertlerim sensiz bitmez.

- Hayatına hayatımı adadım hayatımı alma benden ben sensiz ne yaparım.

- Zamana bıraktım sevgiyi artık. Akrep yelkovan kovalasın benim yerime sevgiyi.

- Canımsın sen benim sensiz yarınlarıma güneş doğmaz bebeğim.

- Minik bir kalbin atış sesiyle bakıyorum dünyaya.

Duyulmamış Kısa Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları *Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum... *Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa. *Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi...
  2. Kısa Mesajlar

Kısa Mesajlar

Kısa Mesajlar arıyorum Kızlar ben sevgilime ve arkadaşlarıma göndereceğim kısa mesajlar istiyorum var mı sizde kısa ve güzel mesajlar acaba?
  3. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  4. Duyulmamış Mesajlar

Duyulmamış Mesajlar

Duyulmamış Mesajlar istiyorum ama lütfen duyulmamış yani yepyeni olsun bu mesajlar şekerlerim :)
  5. Duyulmamış 2014 Ramazan Bayramı Mesajları Burada!

Duyulmamış 2014 Ramazan Bayramı Mesajları Burada!

ramazan bayramı mesajları, ramazan bayramı kutlama mesajları, ramazan bayramı için mesajlar Farklı ve daha önce duyulmamış mesajlarla sevdiklerinizle bayramlaşabilmeniz için aşağıda paylaştığımız Ramazan Bayramı mesajlarını kullanabilirsiniz. Şimdiden Hayırlı Bayramlar hepinize.. :) -Önemli olan hatırlamaktır. Mübarek Ramazan Bayramı nızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur...

Sayfayı Paylaş