gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Duyulmamış Mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Duyulmamış Mesajlar istiyorum ama lütfen duyulmamış yani yepyeni olsun bu mesajlar şekerlerim :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duyulmamış Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitkilerle ilgili duyulmamış bilgiler...

Bitkilerle ilgili duyulmamış bilgiler...

bitkilerle ilgili ilginç bilgiler bitkiler ile ilgili ilginç bilgiler bitkilerle bilgi bitkiler ile Havuç ve kivi göz sağlığına, kanser hücrelerine benzeyen brokoli kansere, salkım halinde kalbe benzeyen üzüm kalbe iyi geliyor... Yaz ve kış aylarında sofraları süsleyen meyve ve sebzelerin şekillerinin faydalı oldukları organlara benzediği bildirildi. Uludağ Üniversitesi Veteriner...
  2. Duyulmamış Kısa Mesajlar

Duyulmamış Kısa Mesajlar

Duyulmamış Mesajlar Duyulmamış Kısa Mesajlar "Duyulmamış mesajlar istiyorum" diyen misafirimiz için ve belki sizlerinde ilgisini çekeceği için, bu yazımızda yeni ve kısa duyulmamış mesajları paylaşıma sunuyoruz Melek'ler. - Aşkımı ekmek içi yaptım içinde her şey var. Gözyaşı, hasreti tutku, acı ama bir şey koymayı unuttum seni. - Bir gülün dikeni nasıl ayrılmaz ise bende senden...
  3. Hiç duyulmamış meslekler

Hiç duyulmamış meslekler

Türkiye İş Kurumu (İş-Kur) tarafından hazırlanan Türk Meslekler Sözlüğü'nde, bilinenlerin yanı sıra daha önce duyulmamış veya az duyulmuş ilginç mesleklerin de tanımı yapılıyor.Uluslararası ve ulusal normlara uygun hazırlanan 'Türk Meslekler Sözlüğü'nde, meslek sınıflandırma sistemi içinde yer alan unvanların, özetlenmiş meslek tanımlarını ve meslek kodları yer alıyor. Milletlerarası Standart...
  4. Duyulmamış 2014 Ramazan Bayramı Mesajları Burada!

Duyulmamış 2014 Ramazan Bayramı Mesajları Burada!

ramazan bayramı mesajları, ramazan bayramı kutlama mesajları, ramazan bayramı için mesajlar Farklı ve daha önce duyulmamış mesajlarla sevdiklerinizle bayramlaşabilmeniz için aşağıda paylaştığımız Ramazan Bayramı mesajlarını kullanabilirsiniz. Şimdiden Hayırlı Bayramlar hepinize.. :) -Önemli olan hatırlamaktır. Mübarek Ramazan Bayramı nızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur...
  5. duyulmamış erkek bebek isimleri arıyorum

duyulmamış erkek bebek isimleri arıyorum

selamlar 2 ay sonra inşallah bir oğlum olacak oğlum için duyulmamış güzel erkek bebek isimleri arıyorum bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş