Düz karın

elisabetta

Yeni Üye
Üye
Düz karın
Arkadaşlar düz bir karına sahip olmak istiyorsanız sadece yapmanız gereken şey günde 5-10 defa köprü kurup içinizden 30'a kadar saymanız yeterli. köprü kurduğunuzda karnınızdaki kasların gerildiğini hissedeceksiniz ve inanın bana 1 hafta içinde karnınızın ne kadar düz göründüğünü farketmeye başlayacaksınız.

canım benim benim anladığım köprüden bahsediyorsan onu herkesin yapmase biraz zor sanırsam :D benim sık yaptığım bir hareket kaç yıldır ama hala zor

canlarım budur işte ben bunu dırek arkaya dogru yatıp yapıyorum :D
fft20_mf200190.Jpeg

yalnız ılk denemende altına bı mınder gıbı bır sey koy bence tatlım yada yanında bırı dursu cnkı arkaya dgru verınce basını basın dınebılır yada kolların tasıyamaz yere dusersın allah korusun :S oyuzden dıkkatlı yap.

Teşekkürler canım çok güzel bi paylaşımdı.Ben bu hareketi yaparken pek zorlanmıyorum.genelde yarım mekik çekiyorum göbek için ııııı.....bide şeyi deneyin oda güzel yağ yakıyo.yere yatın elleriniz yanda sabit dursun her iki bacağınızıda birleştirin L Olacak şekilde kaldırın indirirken yere:)11:hooooooop yere koymak yok) santim kala tekrar kaldırın.hem karn kaslarını çalıştırıyo hemde bel ağrısı probleminiz olmaz.günde 8 defacıkk..

Geri