gebe
  1. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Düz karın

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında elisabetta tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar düz bir karına sahip olmak istiyorsanız sadece yapmanız gereken şey günde 5-10 defa köprü kurup içinizden 30'a kadar saymanız yeterli. köprü kurduğunuzda karnınızdaki kasların gerildiğini hissedeceksiniz ve inanın bana 1 hafta içinde karnınızın ne kadar düz göründüğünü farketmeye başlayacaksınız.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bi denemedigimiz bu kalmisti :D deneyelim bakalim :D saol paylasim icin

3. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    köprü kurma nasıl oluyor
    biraz anlatırmısınız..

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Teşekkürler tatlım

5. reyhannn

reyhannn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ay bu köprü nasıl kuruluyo

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim benim anladığım köprüden bahsediyorsan onu herkesin yapmase biraz zor sanırsam :D benim sık yaptığım bir hareket kaç yıldır ama hala zor

7. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canlarım budur işte ben bunu dırek arkaya dogru yatıp yapıyorum :D [​IMG]

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet çok zor ama deneyeceğim :D

9. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız ılk denemende altına bı mınder gıbı bır sey koy bence tatlım yada yanında bırı dursu cnkı arkaya dgru verınce basını basın dınebılır yada kolların tasıyamaz yere dusersın allah korusun :S oyuzden dıkkatlı yap.

10. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler canım çok güzel bi paylaşımdı.Ben bu hareketi yaparken pek zorlanmıyorum.genelde yarım mekik çekiyorum göbek için ııııı.....bide şeyi deneyin oda güzel yağ yakıyo.yere yatın elleriniz yanda sabit dursun her iki bacağınızıda birleştirin L Olacak şekilde kaldırın indirirken yere:)11:hooooooop yere koymak yok) santim kala tekrar kaldırın.hem karn kaslarını çalıştırıyo hemde bel ağrısı probleminiz olmaz.günde 8 defacıkk..

Düz karın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düz Karın İçin 4 Öneri

Düz Karın İçin 4 Öneri

Meyve ve sebze yiyin Özellikle bol bol turunçgil yiyin.. İnce bir bele sahip olmak için ekmek yerine şeker içeren sebze ve meyvelerden tüketin.. Zengin C vitamini, beta-karoten, antioksidan içeren lifli yiyecekler uzun süre tokluk hissetmenizi sağlar ve bel çevresinde yağ depolanmasını azaltır. Havuç, taze meyve suyu ve şeftali beta-karoten bakımından, portakal, çilek, ahududu, böğürtlen,...
  2. Düz Karın İçin Egzersizler

Düz Karın İçin Egzersizler

düz karın hareketleri düz karın için hareketler video egzersizleri Düz bir karın bütün kadınların hayalidir...Düz bir karına sahip olmak için beslenmemiz dikkat etmemiz ve en önemlisi egzersiz yapmamız gerek... Buyrun kızlar düz bir karın için yapılması gereken egzersizler... Düz Karın Egzersizleri Bu yağlardan kurtulmanız için önereceğimiz 5 egzersiz bel çevresi ve gövdenizin zayıflaması...
  3. Düz karın diyeti

Düz karın diyeti

Düz karın diyeti arıyorum ben Kızlar bıktım artık şu göbeğimden dümdüz bir karın istiyorum ve bundan ötürü sizden ricam ki bana karın düzleştiren diyet önerisi verin
  4. Düz Karın Diyeti Nasıl Yapılır ?

Düz Karın Diyeti Nasıl Yapılır ?

düz karın diyeti düz karın diyeti nasıl yapılır düz karın Her kadın orantılı bir vücudu ve düz bir karnı olmasını ister melekler :) Ama sadece istemekle ya da boğazımızı kısmakla bu iş olmaz. Mutlaka uygun bir egzersiz programı da uygulamak gerek. Biz bu makalemizde düz bir karına sahip olabilmeniz için uygulayabileceğiniz bir diyetten bahsedeceğiz sizler .Tabi siz egzersiz yapmayı da ihmal...
  5. Düz Bir Karın İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düz Bir Karın İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

düz bir karın için düz bir karın için ne yapmalı Herkes dümdüz bir karına sahip olmak ister öyle değil mi melekler ? Tabi bu istemeyle olmuyor ne yazık ki, herşeyin bir bedeli var. Dümdüz bir karına sahip olmanın ilk şartları sağlıklı ve düzenli beslenme ile birlikte istikrarlı bir spor düzenidir. Bunun yanında bu konumuzda anlatacağımız püf noktalarına dikkat ederseniz sizin de dümdüz bir...

Sayfayı Paylaş