gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

düz olsun babet olsun ..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

şahsen ben yüksek topuklu giyemem yüksegini geçtim topuklu giyemem o yüzden babet bana günlük yada davetlerde gayet rahat geliyor.. herseye kolayca uyum saglaması da işime giliyor ya sizin???? [​IMG]

düz olsun babet olsun .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olta

Olta

İş ve davranışta hileli yola, her türlü hile ve tuzağa delalet eder.Rüyada olta görmek, iş hayatında büyük bir fırsatın yakalanacağına işarettir. Rüyasında olta gören kişi iş yaşamında büyük bir fırsat yakalayacak şeklinde yorumlanır. Olta, kişinin büyük kısmet umduğunu gösterir. Eğer oltaya balık takılırsa kişi kısmeti alır.Rüyada olta görmek, is hayatinda büyük bir firsatin yakalanacagina...
  2. SmiLiler Gerçek olmuş olSa (:

SmiLiler Gerçek olmuş olSa (:

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. KUL oldum... Gül oldum...Yandım KÜL oldum...

KUL oldum... Gül oldum...Yandım KÜL oldum...

sana kul olmaya geldim allahım sana kul olmaya geldim allahim allahım sözleri ilahisi ilahi dinle Ben kalbimi dünyanın dert duvarları arasında ezdirdim... Çok özledim sonsuz genişliğini secdelerin... Ben ruhumu zehir parmaklıklar ardında tutuklu bıraktım... Öyle çok susadım ki ilk tekbirin;dudağımdan içtiğim serinliğe... Ben bencilliğin dehlizlerinde ümitsizce...
  4. SOK oldum !!!

SOK oldum !!!

SLm Bayanlar Hemen Konuya Gecmek Istıyorum Cünkü Yorumlarınızı Cok Merak Ediyorum. Gecen Aksam Annem ; Beni , Erkek Kardesımı ve Esini Dısarıda Yemege Davet Etti Benim Üzerimde Dizimde Bir Kot Etek Siyah K.Corap , Straples Badi Ve Kot Ceketim Vardı yemegim bittikden sonra Sigaramı Icmek Icın Dısarı Cıktım ve arkamdan Yengem Geldı Bana Sen Benim Kocamın Yanında Boyle Dolasamazsın dedi ......
  5. özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol ah biz kadınlar hep güzel ve alımlı,çekici olmak isteriz.kendimize karşı bu bağlılık ve özgüven yaradılıştan verilmiş bir ödüldür bence.bizler nasıl yaşamak istiyorsak öylede yaşarız.bizler böyleyiz ve böyle yaşarız.yani çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Kadınlar güzelleşmek uğruna neler neler yapıyor. Kozmetik ürünler ve giyim kuşam konusunda tonlarca para...

Sayfayı Paylaş