gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Düz Tişörtler Nasıl Kombin Edilebilir?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

düz tişörtler, tişört kombinleri, kıyafet kombinleri

Sevgili melekler, hr bayanın gardrobunda bulunması gereken bazı parçalar varki, pek çok şekilde kullanılabilmesi ve kombinlenebilmesi sebebiyle en zor zamanda bir kurtarıcı görevini üstleniyor. İşte o parçalardan biri olan sade düz tişörtler kullanım alanı hayli geniş parçalardır. Siz sade bir tişörtü kaç şekilde kombinleyebiliyorsunuz? İşte öneriler....

tişört-kombin.jpg

Düz Tişörtler Nasıl Kombin Edilebilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düz topuz nasıl yapılır?

Düz topuz nasıl yapılır?

Düz topuz nasıl yapılır? Düz topuz modelleri arıyorum bu konuda bana yardım edin. Arkadaşlar öyle görkemli topuz istemiyorum zaten saçlarım az sizden Düz topuz nasıl yapılır diye bilgi öneri bekliyorum. Şimdiden tşkler
  2. Kan Şekeri Nasıl Kontrol Edilebilir?

Kan Şekeri Nasıl Kontrol Edilebilir?

kan şekeri kan şekeri nasıl kontrol edilir Sevgili melekler, sağlık açısından kan şekerinin durumu çok önemlidir. Yüksek ya da düşük olmasıyla türlü sağlık sorunlarına yol açan kan şekeri her zaman kontrol altında tutulmalıdır. Kimileri için zor olan kan şekerini kontrol altında tutabilmek için neler yapmak gereklidir? Kan şekeri ölçüm aleti ile muhakkak günün belli zamanlarında kan...
  3. Kolsuz Tişörtler Nasıl Kombinlenmeli?

Kolsuz Tişörtler Nasıl Kombinlenmeli?

kolsuz tişörtle kombin, kolsuz tişört nasıl giyilir, kolsuz tişörtler Sevgili melekler, yaz aylarında sıkça kullanılan kolsuz tişörtler son derece kullanışlı ve ferah ama kolsuz tişörtlü kombin yapabilmek de bir o kadar zor. İşte bu sebeple bu konuda zorlanan meleklerimize kolsuz tişört kombinleriyle ilgili tavsiyelerde bulunuyoruz... - Kolsuz tişörtü giymenin en kolay yollarından biri...
  4. Eski tişörtten atkı nasıl yapılır?

Eski tişörtten atkı nasıl yapılır?

Merhaba sevgili hanımlar.Hepimizin dolabında mutlaka giymediğimiz bize olmayan ,yada modası geçmiş tişörtlerimiz vardır.Bu kullanamadığımız tişörtlerimizi değerlendirmeye ne dersiniz?Eski tişörtten ne olur demeyin harika mevsimsel boyunluklar atıklar yapabilir.Hiç bir masraf gerektirmeyen tamamiyle sizilerin el beceresine kalmış. Lazım olan malzeme sadece makas o da hepimizin evinde...
  5. Yırtık kotlar nasıl kombin edilir?

Yırtık kotlar nasıl kombin edilir?

Bir süredir moda dünyasının trendleri arasın da yer edinerek her sezon bayan ve erkekler tarafından sevilerek kullanılan yırtık kotlar, kış ve yaz sezonunun da farklı modellerle yer alıyor. 2017 modasının da tekrar yer alan yırtık kot modellerinden sizlere bu konumuz da bayanlar için yırtık kot modelleri ile birlikte yırtık kotların nasıl kombin edilerek giyilmesine dair ipuçlarını...

Sayfayı Paylaş