gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Düz Topuz Yapımı (Videolu)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

düz topuz düz topuz nasıl yapılır düz topuz yapımı

Hem derli toplu, hem de bir ağır bir modeldir topuz melekler :) Güzel yanı topuz yapmak için saçın biraz uzun olması kafidir. Üstelik pek çok şekilde saçınızı topuz yapabilirsiniz. El yordamıyla günlük kullanım için topuz kullanabileceğiniz gibi kuaförde de çeşitli şekillerde topuzlar yaptırmanız mümkündür. Şimdi basit bir şekilşde topuz nasıl yapılır, videolu anlatımdan öğrenelim..

Düz Topuz Yapımı (Videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cd'den Disko Topu Yapımı

Cd'den Disko Topu Yapımı

eski cd ile neler yapılır disko topu yapımı disko topu cd den neler yapılır Elinizde bi sürü gereksiz cd varsa bunları disko topu yaparak değerlendirebilirsiniz.Disko topu ne işinize yarayacak bilmiyorum ama belki bi gün yarar... :muz: İşe yaramayan ne kadar eski CD varsa toplayın. CD'leri küçük kareler halinde kesin. Maket bıçağı yardımıyla cetvelle kare kare çizip dikkatle...
  2. Değişik Topuz Modelleri Yapımı (Videolu Anlatım)

Değişik Topuz Modelleri Yapımı (Videolu Anlatım)

değişik topuz modelleri topuz modelleri 2011 yapılışı ve yapılışları ve yapımı videolu değişik topuz modelleri, yapılışları, çeşitleri, nasıl yapılır, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Evde kısa zamanda yapabileceğiniz basit topuz modelleri hakkında fikir aalabilmek için eklediğim videoları izleyebilirsiniz..:tik:...
  3. Düz topuz nasıl yapılır?

Düz topuz nasıl yapılır?

Düz topuz nasıl yapılır? Düz topuz modelleri arıyorum bu konuda bana yardım edin. Arkadaşlar öyle görkemli topuz istemiyorum zaten saçlarım az sizden Düz topuz nasıl yapılır diye bilgi öneri bekliyorum. Şimdiden tşkler
  4. Burguyla enseden topuz yapımı

Burguyla enseden topuz yapımı

burguyla ense topuzu ense topuzu yapımı Güzel meleklerimizin özel günleri için kullanabilecekleri bu saç modeli beğeni toplayacak. Herzaman aynı saç modelini kullanmaktan sıkıldınız mı? Doğal görünümlü saç modellerini daha mı çok seviyorsunuz? Bu sorularımıza evet diyen meleklerimiz için sunacağımız topuz modeli oldukça kolay yapımıyla vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacak. :)
  5. Doğal Topuz Yapımı (videolu)

Doğal Topuz Yapımı (videolu)

Bu konu; Doğal Topuz Yapımı (videolu) hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saç yapımı el becerisizi ister, doğrudur ancak birazcık çabayla harika modeller yapabilirsiniz siz de. Mesela bir parça kurdeleyle doğal bir topuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. İşte videosu, izleyin ve uygulayın :tik: http://www.youtube.com/watch?v=kJAXTi0y128

Sayfayı Paylaş