gebe
  1. Kuzusunun Anası

Kuzusunun Anası Forum Okuru

düzene oturtamadıgım uyku

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında Kuzusunun Anası tarafından paylaşıldı.

oglum 3 yaşında ama herseyi denememe ragmen uykusunu düzene oturtamadık tek çocuk ve yaşıtı yok malesef ben oynuyorum ama sıkıldı benden de park evimize uzak hergün gidemiyoruz şaşırdım artık acayip huysuz hayır sözünü kabul etmiyor ve sürekli aglıyor dr a da gittik bişey yok dedi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bu yaşlar da çok normal olan bişey bu anlattıkların. Bazı çocuklar da sendromlar yaşanabiliyor. İnan benim ikizlerden oğlan olanı şu an 5 yaşın da ve sürekli ağlıyor. Herşeyi ağlayarak yaptırmaya çalışıyor. Uykuları yeni yeni düzene girdi gece kalkmıyorlar ama geç yatıyorlar oda gündüz kreşe gidiyorlar yine de enerjilerini atamıyorlar. Genellikle ilk çocuklar da bu tür sorunlar daha çok yaşanıyor tek oldukları için paylaşmayı bilmiyorlar biraz sabır göstermelisin cnm zamanla uykusu da düzene girecektir. Oğlunla beraber paylaşabileceğiniz aktiviteler yaratabilirsin birlikte oyunlar oynayabilir en azından enerjisini de atmaya yardımcı olabilirsin

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
  3. Kuzusunun Anası

Oynuyorum ama ssıkılıyor hemen

4. Kuzusunun Anası

Cok asabi bir çocuk ve şımarık kayinvalidemlerin sayesinde :(hicbir şekilde dinlemiyor beni

5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    2 yaştan sonrası için uzmanlar çocukların sosyalleşmeleri için kreş ve anaokulunu uygun görüyorlar eğer imkanın varsa cnm kreş yada anaokuluna gönderebilirsin önümüzdeki yıl orada yaşıtları ve akranları ile daha çok vakit geçirerek keyif alacaktır

6. Kuzusunun Anası

İmkanin yok malesef :(

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    O zaman sabır diliyorum bugünler geçecek cnm büyüdükçe farklı sorunlarla karşılaşacak hatta o zaman şu anki günlerini gülerek hatırlayacaksın. 4 çocuğum var biraz tecrübelerime güveniyorsan geçecek bu günler;)

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
  8. Kuzusunun Anası

Umarim çünkü yoruldugumu hissediyorsun

düzene oturtamadıgım uyku konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde uyku düzeni.....

Bebeklerde uyku düzeni.....

bebeklerde uykusuzluk nedenleri bebeklerde uykusuzluk sebepleri 2 aylık uyku 2 aylık bebek uyku düzeni için şifalı bitkiler Bazı bebeklerde uyku düzeninde herhangi bir sorun yaşanmazken bazı bebeklerde ise bu sorun ailelerin en büyük problemidir. ilk aylarda uykusuzluk sorunu hem aileyi hem bebeği mutsuz eder.Yapılacak şey bebeğin normal koşullara göre uyuyup uyumadığını takibidir....
  2. Bebeklerde uyku saatleri ve uyku düzeni

Bebeklerde uyku saatleri ve uyku düzeni

bebeklerde uyku düzeni bebeklerde uyku saatleri bebekler kaç saat uyumalı "Çocuklarda uyku saatleri ne kadar olmalı?" diyenler, işte size bebeklerde uyku düzeni ve uyku saatleri hakkında ki bilgilerimiz, merak eden ve bilgi edinmek isteyen herkes için gelsin. Uyku gereksinimi yaş büyüdükçe azalmaktadır. Yeni doğan bir bebeğin uyku gereksinimi yaklaşık 16,5 saatken 3 aylık...
  3. Yenidoğan Uyku Düzeni

Yenidoğan Uyku Düzeni

yenidoğan uyku düzeni yenidoğan uyku sorunu yenidoğan uykusu Yeni dünyaya gelmiş olan bebeklerde uyku düzenleri, dünyaya ve yeni hayatlarına alışıncaya kadar düzensizdir melekler :) Az ve sık uyur, az ve sık beslenirler. Bu sebeple de ilk günler ve haftalar taze anneler için hayli yorucudur. Biz de bu makalemizde yeni annelere bebeklerin uykuları hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz :)...
  4. Sahurdan Sonra Uyku Düzeni Nasıl Olmalı?

Sahurdan Sonra Uyku Düzeni Nasıl Olmalı?

ramazan hakkında sahur iftar Sevgili melekler, ramazan ayında uyku düzeninin en az bslenme düzeni kadar önemli olduğunu belirten Prof Dr.Murat Aksu, sahurdan sonra uyunmayacaksa gece yatış saatinin erkene çekilmesi ya da sahurdan sonra en az iki saat uyunması gerektiğini belirtti. Türk Uyku Tıbbı Derneği (TUTD) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Murat Aksu'nun uyarıları şöyle... Prof....
  5. Bebeğinizin uykusunu 7 günde düzene sokun

Bebeğinizin uykusunu 7 günde düzene sokun

Bebeğiniz geceleri yeniden uyanmaya başlamış olsun ya da başlangıçtan beri yatma saatleriyle ilgili mücadele vermiş olun, bebeğiniz daha fazla büyümeden uyku problemini çözmek için birkaç hafta ayırmak yerinde olur.Ebeveynlerin başa çıkmakta en zorlandığı şeylerden birisi bölünen gecelere bir anda geri dönüştür. Bebek bakımının ilk yıllarında bebekler birçok sebepten, geceleri aniden...

Sayfayı Paylaş