gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Düzenli bir annenin olmazsa olmazlarından

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.

Birbirinden şık bebek bakım çantaları...Bir annenin elinin altında olmasu gereken bir nevi ilk yardım çantası:)

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Düzenli bir annenin olmazsa olmazlarından
    cok guzeller

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

zuzu canım yok bebek kıyafeti yok çantalar derken beni 3. bebişe teşvik ediyorsun:D
    çok hoş çantalar emeğine sağlık canım

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

misli canım az daha gayret etsemmi acaba:?:hhh:

Düzenli bir annenin olmazsa olmazlarından konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir kalpte iki yar olmaz

bir kalpte iki yar olmaz

BİR KALPTE İKİ YAR OLMAZ Necmüddin Kübra k.s. der ki: İki zikir bir yerde bulunmaz. Devamlı dünya varlıklarını zikir ve dert eden kimse, Allah'ı gerçek manada zikredemez. Allah'ın zikrine dalan kimse de kalbini dünya ile meşgul etmez. Hz. Peygamber s.a.v. devamlı Allahu Tealâ'yı zikrederdi.Peygamberlerin ve velilerin normal işleri de zikir sayılır. Çünkü, onların bütün davranış ve...
  2. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bir kahvaltının olmazsa olmazı

Bir kahvaltının olmazsa olmazı

Evet soru açık :D Bir kahvaltıda ne yoksa kahvaltıyı tamamlamamış hissedersiniz ? :D
  4. Tonik siz Bir Bakım Olmaz!

Tonik siz Bir Bakım Olmaz!

Tonik olmadan cilt temizliği olmaz! Evet melekler olmaz önerilerihep beraber okuyalım güzeliz daha da güzelleşelim :) Cilt temizliği tonik kullanmadan olmaz.. Makyaj yapmanın en zahmetli tarafı, özellikle yatmadan evvel temizlenmesinin zorunluluk olması. Bütün gün iyi görünmenize hizmet eden makyajı temizlemek bazen zor gelse de ihmal etmeyin. Cildinize dinlenmesi için fırsat verin. Makyaj...
  5. Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

nişan , sepetinde neler olmalıdır, nişan terlikleri, geceleik, ayna tarak takımları, modelleri hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Ben dedim ki bunlar süper muhteşem benim meleklerde bunlara ben gibi bayılır. Ne duruyorum ki hemen paylaşayım:D İyi yapmışım dimi ama:D: Unutmadan bu modelleri en yakın Benan Mağazalarından bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş