gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Düzgün Kaşlara Sahip Olmak İçin Tüyolar

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kaşlarınız gürse ve kendiniz almakta zorlanıyorsanız tam istediğiniz şekli veremiyorsanız bu tüyolara mutlaka bir göz atın meleklerim.Benim kaşlarım incedir evde rahatça alırım valla bir kaş için kuaföre bir sürü para bayılamam :D

Kaşlar bakışlarınızdaki ve yüzünüzdeki ifadeye anlam kazandıran en önemli unsurdur. Düzgün kaşlara sahip olmak hiç de zor değildir. Aşağıdaki önerileri uygulayarak kısa sürede hayalinizdeki kaşları kendiniz yaratabilirsiniz.

1-Kaşınızın şeklini aynada iyice inceleyin. Kaşlar gözünüzün en baş hizasında başlar, göz bebeğinin olduğu yerde en yüksek noktasına ulaşır ve gözün en son kısmında sona erer. Özellikle kaşın başlangıç kısmı çok içerden alınmamalı ve en son kısmı çok yukarıda bitirilmemelidir. Çok yukarıda biten kaşlar kişinin sürekli kızgın bir bakışa sahip olmasına yol açar.

2-Kaşlarınızı öncelikle gözenek sıkılaştırıcı bir losyon ile ıslatılmış bir pamukla silin.

3-Kaşlarınızın doğal şekline uygun olarak başlangıç noktasından başlayıp, göz bebeğinin hizasından göz bitimine kadar düzgün bir yayı bir göz kalemi ile çizin.

4-Çizdiğiniz kısım haricindeki kaşlarınızı 45 derecede tuttuğunuz bir cımbız yardımı ile kılların çıkış yönünde alın. Aksi takdirde kaşlarınızı kırıp kökünün içerde kalmasına sebep olursunuz.

5-Ardından kaşlarınızı yukarı doğru bir kaş fırçası ile fırçalayın. Kaşınızın doğal yay çizgisinin üzerinde kalan fazlalıkları küçük bir makas ile dikkatlice kesin. Özellikle kaşınızın sonuna doğru olan kısmı ise çok dikkatle kesin, aşırıya kaçmayın.

6-Kaşlarınızı aldıktan sonra istediğiniz görünüm için boş kalan alanları hızlı ve hafif çizgilerle bir kaş kalemi yardımıyla doldurun. Aynı zamanda seyrek kaşlar için gür bir görünüm yaratmak amacıyla kaş pudrası kullanabilirsiniz. Eğer kaşlarınız verdiğiniz şekilde durmuyor ve şekillendirmekte zorlanıyorsanız kaşlar için üretilmiş özel jellerden faydalanabilirsiniz veya bir kaş fırçasına sıkılmış saç spreyi ile kaşlarınızı tarayabilirsiniz.

2. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi bnde kuaförlere para vermem:D:D ben kendim kuaförüm bnimde kaşlarım çok ince basit çe alıyorum..zamanımı almıyor ince kaşlarımm

3. büşran

büşran Forum Okuru

hayalimmm ellerine sağlık canım

4. gisoow

gisoow Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaşlarım ince değil ama , uzamasını beklemeden çıkanları alıyorum.Şekli hiç bozulmuyor :)

5. littlemissobsessive

littlemissobsessive Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten işime yarayacak çünkü bu aydan sonra kaşlarımı aldırmaktan vazgeçmiş bulunuyorum :) becerebilirmiyim bilmiyorum ama deneyeceğim. tüyolar için teşekkürler :)

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ben arada bir gidiyorum kuaföre bazen nasıl beceriyorsam şekli bozuluveriyo :D

7. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşımın için teş ederimm hayalcimm ama ben genelde kuaföre gidiyorum

8. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kuaföre gitmedim kas için begenmiyorum onların alış şeklini kendim alıyorum bu paylasimin için ellerine sağlık cok faydasi oldu canım

Düzgün Kaşlara Sahip Olmak İçin Tüyolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel Gözlere Sahip Olmak İçin...

Güzel Gözlere Sahip Olmak İçin...

·Hafif vuruşlara dayanan bir masaj ile göz çevrenizdeki derinin rahatlamasını ve ölü hücrelerin atılmasını sağlayabilirsiniz. Göz kreminizden bir parça alıp gözlerinizin altındaki yarım daire şeklindeki bölgeye noktacıklar halinde sürün. Kremin üzerine, yüzük parmağınızla hafif hafif vurarak, dışarıdan içeri doğru hareketlerle cildinize yedirin. Sonra kaşlarınızın yanından şakaklarınaza...
  2. Düzgün bir fiziğe sahip olmak isteyen bayanlar bunları uygulayın

Düzgün bir fiziğe sahip olmak isteyen bayanlar bunları uygulayın

güzel bir fiziğe sahip olmak için güzel fizikler fiziği kadınlar ideal kadın fiziği en fizikli bayan Karnınızdan kurtulun Karın bölgesinde biriken yağlar, biz kadınların en çok şikayet ettiği bölgelerden biri değil midir?!?. Buraya yerleşen yağ tabakasının erimesi, özellikle de hareketsiz bir yaşam sürülüyorsa, çok zor. Ama size önereceğimiz bu hareketlerle karın bölgenizdeki yağları çok çabuk...
  3. Kırmızı Dudaklara Sahip Olmak İçin

Kırmızı Dudaklara Sahip Olmak İçin

doğal kırmızı dudaklar doğal kırmızı dudaklar için dudak kırmızılığı dudakların olması için dudakları yapmak Kırmızı dikkat çekici bir renk olduğuna göre kırmızı tonlarda bir ruj sürmek de oldukça dikkat çeker. Bu nedenle rujunuzu seçerken ve sürerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. 1. Teninizin rengine uygun olmalı. Örneğin eğer dişleriniz sararmışsa bordoya yakın kırmızı bir...
  4. Yay gibi kaşlara sahip olmak için

Yay gibi kaşlara sahip olmak için

yay gibi kaşlar, için, nasıl olur, sahip omlak ve dahası burada arkadaşlar. Yüzünüze bambaşka bir ifade katan ve bakışlarınıza anlam katan kaşlarınızın yay gibi güzel olmasını ister misiniz; diye sormayacağım çünkü eminim ki her kadın ister bunu:) O halde buyrun yay gibi kaşlara sahip olalım Melek'lerim:A Kaşlarınızı evde kendiniz alacaksanız şu sırayı takip etmelisiniz: Önce sıcak bir...
  5. Güzel Bir Cilde Sahip Olmak İçin Etkili Tüyolar !

Güzel Bir Cilde Sahip Olmak İçin Etkili Tüyolar !

Bu konu; cilt güzelliği için etkili tüyolar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her kadın pırıl pırıl pürüzsüz bir cildi olsun ister. Bunun için de türlü bakımlara başvurur. Ancak kimisine de genetik mirası harika bebek gibi bir cilt hediye etmiştir. Eğer siz de cildinizin bebek gibi olmamasından şikayetçi iseniz, aşağıda ki tüyolar işinize yarayacaktır :) Düzenli Uyuyun...

Sayfayı Paylaş