gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

E-DEVLET ŞİFRE SIFIRLAMA DEĞİŞTİRME Resimli Anlatım

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

E-DEVLET Şifre sıfırlama değiştirme nasıl yapılır resimli anlatım. E devlet şifresini unuttum sıfırlama yapmak istiyorum. Daha önceleri açtığımız konularda e devlet şifre sıfırlama işlemlerinin olmadığını sizlere bildirmiştik. Şimde E DEVLET KAPISI bunun önüne geçerek sizlere de kolaylık olması adına şifre sıfırlama işlemlerini hayata geçirmiş durumda. Bu arada Şifrelerinizi sıfırlayabilmek için profilinizdeki tüm bilgilerin eksiksiz olması gerekiyor. Misal mail adresi ve cep telefonunuzu onaylı olarak kullanıyor olmanız ve onaylatmış olmanız gerekiyor. Ben babamın şifreleri ile sisteme girdim ve gördüm ki cep telelfonu henüz oyanlı değil bende aşağıdaki şekilde cep telefonunu güncelledim ve onaylattım.

Bu arada profili eksik olanlara şifre ile girdiğinizde aşağıdaki resimdeki gibi bir uyarı gelecektir. Benim babamın e posta adresi onaylı ama cep telefonu tanımlı değildi onu yaptım.

Profilimi şimdi güncelle dedim ve bana cep telefonu numaramı sordu daha sonrada bilgi değişiklik onayı için seri ve sıra numarasını istedi nüfus cüzdanının...

Onlarıda girdikten hemen sonra, buraya yazdığım cep telefonuma bir güvenlik kodu gönderdi e devlet sistemi onuda girdikten sonra cep telefonumu tanımlamış oldum.

Peki benim herşeyim tanımlı idi şifremi ptt müdürlüğüne gitmeden yeniden e devlet şifresi almadan nasıl sıfırlıyorum ?

E DEVLET ŞİFRE SIFIRLAMA >>>>> TIKLAYINIZ

Buraya tıkladıktan sonra tc kimlik no

seri no

cüzdan no

yakınınıza ait tc kimlik no örneğin ana baba eş çocuk gibi yazdıktan sonra

aşağıdaki güvenlik kodunu sağındaki kutucuğa girerek devam et diyorsunuz. İşlem bu karadar değerli e devletilesorgulama.com kullanıcıları. Artık kendiniz de e devlet şifresi sıfırla işlemini rahatlıkla yapabilir, sıfırlayabilirsiniz.

Edevletilesorgulama.com sitesi özel anlatımlı yazısıdır. Söz konusu yazının alıntı ile başka sitelerde yayınlanması durumunda ilgili konumuza aktif link verilmesi hususunu önemle rica ediyoruz.

EDEVLETİLESORGULAMA.COM

E-DEVLET ŞİFRE SIFIRLAMA DEĞİŞTİRME Resimli Anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 Adımda Göz Rengi Değiştirme (Resimli Anlatım)

3 Adımda Göz Rengi Değiştirme (Resimli Anlatım)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. E devlet şifremi unuttum kaybettim diyorsanız...

E devlet şifremi unuttum kaybettim diyorsanız...

e devlet şifremi unuttum e devlet şifresi unuttum edevlet şifremi şifresini ne yapabilirim Yeni uygulama ile e-devlet şifresi almak zorundayız arkadaşlarım. Bunu zaten biliyorsunuz değil mi ? Pekiii diyelim ki aldığınız e-devlet şifresini kullandınız ve 3 ay sonra kaybettiniz ne olacak biliyor musunuz ? 1 Tl ye postanelerden aldığınızın e-devlet şifrenizini kaybedecek olursanız. 10 tl...
  3. Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme Resimli Anlatım

Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme Resimli Anlatım

facebook facebook kullanıcı adı facebook kullanıcı adı değiştirme facebook kullanıcı adı değiştirme 2011 facebook kullanıcı adı nasıl değiştirilir ile ilgili bilgiler burada melekler. Sosyal paylaşım ağlarının en çok kullanılan sistemi olan ipad destekli Facebook sistemi içine siz de girmek isterseniz öncelikle Facebook hesabı oluşturma linkimizden kayıt olmanız gerekmektedir melekler :)...
  4. Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım

Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım

Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım Selam arkadaşlar bana Hotmail Şifre Değiştirmeyi Resimli Anlatımla gösterirmisiniz lütfen yardımlarınızı bekliyorum
  5. E devlet şifresi nasıl değiştirilir resimli anlatım

E devlet şifresi nasıl değiştirilir resimli anlatım

E devlet şifresini değiltir değiştirme / E devlet şifresi nasıl değiştirilir değiştiriliyor ? E devlet şifre değiştirme nasıl olur ? E devlet şifresi ile sisteme giriş yapmak için öncelikle BURADAKİ konumuzu incelemeniz gerekiyor. Şifre işlemi ile sisteme giriş yaptıktan sonra aşağıda resimli olarak sizlere anlattığımız şekilde şifrelerinizi değiştirebilirsiniz. Güvenlik gereği her zaman...

Sayfayı Paylaş