gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

E devlet şifresi hangi Ptt’den alınır ? ( Ptt Sorgulama )

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

E devlet şifresi hangi Ptt’den alınır ? ( Ptt Sorgulama ) E devlet şifresi veren PTT Müdürlükleri – E devlet şifresi hangi ptt müdürlüklerinden alınır ?
    Merhabalar arkadaşlarım E devlet şifresi konusundaki en fazla gelen sorulardan birtanesi de ; Bağlı bulunduğunuz şehirdeki hangi ptt müdürlüklerinden şifre talep edilip alınabilir sorusuydu. Bizde bu soruya açıklık getirmek istedik. Bilgisayarlarınızın başında oturarak acaba hangi postaneden alabilirim sorusunu kendi kendinize yada çevrenizdeki insanlara sormadan rahatça öğrenebilirsiniz.

Bunun için BURADAKİ adrese tıklamanız yeterli. Açılacak olan sayfada PTT ŞUBE SORGULAMA işlemini e devlet şifresi olmadan yapabileceksiniz.

Yukarıdaki görsel size yardımcı olacaktır ilçe ve merkezi yazdıktan sonda altan Sadece E devlet şifresi dağıtan şubeleri listele bölümünün seçili olmasına lütfen dikkat ediniz. Bu işlemi yaptığınızda yine aşağıdaki resimde görüleceği üzere EDEVLET ŞİFRESİ veren tüm PTT şubeleri hangi şehiri sorgulamışsanız önünüze sıralı olarak gelecektir.

E devlet şifresi hangi Ptt’den alınır ? ( Ptt Sorgulama ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. E-Devlet şifresi Nasıl Alınır?

E-Devlet şifresi Nasıl Alınır?

e devlet şifresi nasıl alınır e devlet şifresi nerden alınır e devlet şifresi hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Herkes de artık e-devlet şifresi olması gerekmektedir melekler. çünkü e devlet şifresi sayesinde Başbakana Hatta Cumhurbaşkanına kadar herkese mektup, şikayet, öneri vs. gönderebilir bir çok işinizi e devlet şifreniz sayesinde yapabilirsiniz. peki E-Devlet Şifresi Nasıl...
  2. E devlet şifresi ile ssk sorgulama

E devlet şifresi ile ssk sorgulama

E devlet şifresi ile ssk hizmet dökümü sorgulama işlemleri nasıl yapılır ? E devlet şifresi ile ssk sorgulama hizmet dökümü sorgulama : E devlet şifresi ile sisteme giriş yapmalısınız. Bunun için de PTT Müdürlüklerinden e devlet şifresi talebi vermeniz ve şifrenizi edinmeniz gerekiyor. daha önceden sitemiz edevletilesorgulama.com üzerinden EDEVLET ŞİFRESİ VEREN PTT müdürlükleri yazımızda...
  3. E devlet şifresi ile askerlik durum belgesi sorgulama

E devlet şifresi ile askerlik durum belgesi sorgulama

E devlet şifresi ile askerlik durum terhis belgesi sorgulama alma 2013 2014 yeni e devlet ile sorgulama Daha önceden kardeş sitemiz edevletilesorgulama.com adresinde BURADAKİ linkten sizlere e devlet askerlik durum belgesi sorgulama olayını anlatmış, sistemde henüz aktive edilmediğini ve bu durum belgelerinin ilgili askerlik şubelerine gidilerek ancak alınabileceğinden bahsetmiştik. Şimdi...
  4. E devlet şifresi ile plakadan araç sorgulama ( bilgi sorgulama )

E devlet şifresi ile plakadan araç sorgulama ( bilgi sorgulama )

Plaka bilgisi ile e devlet üzerinden araç bilgi ve hasar sorgulama işlemleri. E devlet ile araç hasar sorgulama işlemlerini yapıyordum ama şifremi unuttum ve sorgulama yapamıyorum bu 5664 nolu hatta ulaşmadan benim şifremi bulmam lazım. Bunlarlada uğraşılmıyor bir top cep telefonundan para kesiyorlar. Ben yine e devlet iüzerinden yapalım diyorum. Bana ylardımcı olur musunuz lütfen ?...
  5. Unutulan e- devlet şifresi nasıl geri alınır?

Unutulan e- devlet şifresi nasıl geri alınır?

e devlet şifremi unuttum nasıl geri alırım,e devlet şifresi ücretsiz nasıl geri alınır, e devlet şifresi para ödemeden geri alınabilirmi,e devlet şifresini unuttum cepten nasıl geri alırım E-devlet şifresiyle ilgili olarak konunun gelişme aşamaları şu şekilde. Öncelik devlet şifresi için PTT şubelerinden 1 TL karşılığında bu şifre kağıdımızı alıyorduk ve unuttuğumuz zamanda şifremizi...

Sayfayı Paylaş