gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

E devlet şifresi ile askerlik durum belgesi sorgulama

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

E devlet şifresi ile askerlik durum terhis belgesi sorgulama alma 2013 2014 yeni e devlet ile sorgulama Daha önceden kardeş sitemiz edevletilesorgulama.com adresinde BURADAKİ linkten sizlere e devlet askerlik durum belgesi sorgulama olayını anlatmış, sistemde henüz aktive edilmediğini ve bu durum belgelerinin ilgili askerlik şubelerine gidilerek ancak alınabileceğinden bahsetmiştik.

Şimdi bugün haberlerde çıktı ve bizlerde sizler için araştırdık. E devlet şifresi olan kişiler askerlik durum belgesi sorgulamasını yapabilecek ve askerlik şubesine gitmeden bu belgeyi işyerine yada lazım olan bir yere çıktı olarak verebilecek.

Peki askerlik durum terhis belgesi nasıl nereden alınır ?

E devletl şifresi ile sisteme giriş yapacaksınız. BURADAN YAPABİLİRSİNİZ

Yukarıdan verdiğimiz link ile giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi resimde görülen bölüme yönlendirileceksiniz.

Sorgula yani yukarıdaki bilgilendirme yazısını okudum yerini işaretleyip devam et dedikten sonra aşağıdaki gibi bir çıktı vermektedir. Babamın bilgileri ile sorgulama yaptım şu sonuç çıktı. Babam yapmış askerliğini :)

ETİKETLER:askerlik durumu sorgulama,e devlet askerlik durum belgesi,askerlik durum belgesi,askerlik durum sorgulama e devlet,askerlik durum belgesi sorgulama,askerlik durum sorgulama,e-devlet askerlik durum belgesi alma,askerlik durum,subay emekli maaşı öğrenme,hizmet durum belgesi,

E devlet şifresi ile askerlik durum belgesi sorgulama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. E-Devlet SSK Sorgulama

E-Devlet SSK Sorgulama

d şifre ssk sorgulama e-devlet, ssk sorgulama, sayfası, nerede, nasıl ulaşırım, sorgulama nasıl yapılır, ile ilgili bilgiler burada melekler E Devlet SSK Sorgulama sayfasında E-Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama ve SSK Maaş Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz melekler :tik: SSK sorgulama yapabilmek için öncelikle kimliğinizle...
  2. E devlet Askerlik durum belgesi sorgulama

E devlet Askerlik durum belgesi sorgulama

E devlet Askerlik durum belgesi sorgulama öğrenme ve alma E-Devlet Askerlik Durum Belgesi: Askere gidiş için onayı verilen her yedek subay aday adayına yine askerlik şubesi tarafından verilen bir gelge olup,; E-Devlet Askerlik Durumu isteyen mehmetçiklerin; Lisansüstü eğitim yapabilmek için üniversiletelere sunması, Silah altına alınacağı tarihe kadar bir işte çalışması, Yedek subay aday...
  3. E devlet şifresi hangi Ptt’den alınır ? ( Ptt Sorgulama )

E devlet şifresi hangi Ptt’den alınır ? ( Ptt Sorgulama )

E devlet şifresi hangi Ptt’den alınır ? ( Ptt Sorgulama ) E devlet şifresi veren PTT Müdürlükleri – E devlet şifresi hangi ptt müdürlüklerinden alınır ? Merhabalar arkadaşlarım E devlet şifresi konusundaki en fazla gelen sorulardan birtanesi de ; Bağlı bulunduğunuz şehirdeki hangi ptt müdürlüklerinden şifre talep edilip alınabilir sorusuydu. Bizde bu soruya açıklık getirmek istedik....
  4. E devlet şifresi ile ssk sorgulama

E devlet şifresi ile ssk sorgulama

E devlet şifresi ile ssk hizmet dökümü sorgulama işlemleri nasıl yapılır ? E devlet şifresi ile ssk sorgulama hizmet dökümü sorgulama : E devlet şifresi ile sisteme giriş yapmalısınız. Bunun için de PTT Müdürlüklerinden e devlet şifresi talebi vermeniz ve şifrenizi edinmeniz gerekiyor. daha önceden sitemiz edevletilesorgulama.com üzerinden EDEVLET ŞİFRESİ VEREN PTT müdürlükleri yazımızda...
  5. E devlet şifresi ile plakadan araç sorgulama ( bilgi sorgulama )

E devlet şifresi ile plakadan araç sorgulama ( bilgi sorgulama )

Plaka bilgisi ile e devlet üzerinden araç bilgi ve hasar sorgulama işlemleri. E devlet ile araç hasar sorgulama işlemlerini yapıyordum ama şifremi unuttum ve sorgulama yapamıyorum bu 5664 nolu hatta ulaşmadan benim şifremi bulmam lazım. Bunlarlada uğraşılmıyor bir top cep telefonundan para kesiyorlar. Ben yine e devlet iüzerinden yapalım diyorum. Bana ylardımcı olur musunuz lütfen ?...

Sayfayı Paylaş