gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

e imza nedir nasıl alınıyor bilgi varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.E imzanın ne olduğunu, nasıl alındığını, ne işe yaradığını tam olarak sizden öğrenebilirmiyim. Herkes farklı şeyler söylüyor da..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Elektronik imza (e-imza), elektronik ortamda bulunan bir belgeye eklenerek imzalayanın kim olduğunu belirlemeye yarayan veridir. 5070 Sayılı Kanun uyarınca e-imza, ıslak imza ile eşdeğerdedir. E-imza sertifikası dağıtmaya yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından dağıtılan sertifikalar kullanılarak imzalama işlemi yapılır.

E-İmza Sertifikasını Nereden ve nasıl alınır

Elektronik imza, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından onaylı Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılar tarafından sunulmaktadır. Bu firmaların listesi ve diğer bilgilerere aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

E İmza Almak İçin Tıklayın

e imza nedir nasıl alınıyor bilgi varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garanti Belgesinde E-imza

Garanti Belgesinde E-imza

Yılbaşından itibaren üretilen ve ithal edilen her ürün için garanti belgesi onaylatılması zorunlu olacak. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik'te yaptığı değişiklik Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, yıl başından itibaren imalatçı-üretici ve ithalatçı firmalar, her cins ve marka mal için garanti belgesi onaylatmak zorunda. Tüketicinin ve...
  2. Hackerlere e-imza darbesi

Hackerlere e-imza darbesi

Banka hesaplarını ele geçirmesini engellemek için uygulama genişletilecek. Son yıllarda sanal alemin korkulu rüyası haline gelen hackerların, internet banka hesaplarını ele geçirmesini engellemek için ''e-imza'' uygulamasının yaygınlaştırılması istendi. Sanal Banka Mağdurları (SBM) Derneği Başkanı Cem Polatoğlu, yaptığı açıklamada, internet bankacılığında ''e-imza'' uygulamasının mutlaka...
  3. kinoa nedir bilginiz varmı

kinoa nedir bilginiz varmı

Kinoanın bir gıda maddesi olduğunı duydum ama meyve mi sebze mi bilginiz var mı ?
  4. e-imza almak istiyorum nasıl alabilirim

e-imza almak istiyorum nasıl alabilirim

Merhaba benim e-imza almam gerekiyor ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.Bilgisi olan ve bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı aranızda ?
  5. Yağ Doldurma (Lipofilling) yaptıran  varmı?

Yağ Doldurma (Lipofilling) yaptıran varmı?

Lipofilling Yağ DoldurmaLipofilling, vücudunuzun herhangi bir bölgesinden alınan yağlar vücudunuzda eksik olan herhangi bir yere kalça, baldır, uyluk iç yüzü, yüzdeki kırışık veya çökük bölgelere enjekte edilmesidir. Böylece, bu bölgedeki eksik dokunun yerini alır, yüzde de derin çizgiler ve kırışıklıklar tamamen dolar. Cildiniz, düz, pürüzsüz, canlı ve genç bir görünüm kazanır. Hem donör...

Sayfayı Paylaş