gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

e$iniz evde dağınık mı ? düzenLi Mi hadi kızLar payLa$alım..

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

açıLışı ßen yapayım ßenim eşim evde çOk düzenLidir.ßu Konuda çok şansLı olduĞumu düşünüyorum geneLde erkeKler önemsemezler Çünkü.ßana ßi yararı yok ama herşeyi düzenLi kullanması ho$uma gidiyor..
    ya siziN Kızlar yorumlarınızı ßekliyorum

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: e$iniz evde dağınık mı ? düzenLi Mi hadi kızLar payLa$alım..
    Eşim çok uyumludur, ben yorgun gelmişsem ve bir yerlere birşeyler bırakmışsam hemen bana uyar ve o da sağa sola birşeyler bırakır.

En sevdiği işlerden biri çorapları top yapıp basketbol oynamaktır. Özellikle çamaşır sepetine basket atmayı çok sever :D

Onun dışında ben birşeyler yapmaya başlayınca bana yardım eder. Uğraşır falan, hakkını yemeyeyim kocamın. Bazen ikimiz de dağınık olabiliyoruz. Dedim ya çok uyumludur diye :D:D

e$iniz evde dağınık mı ? düzenLi Mi hadi kızLar payLa$alım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek esine ev islerinden yardim etmeli mi?

Erkek esine ev islerinden yardim etmeli mi?

Anket acilmistir:) Bence ikiside calisiyorsa tabiki herzaman yardim etmeli :ciks: Hastaysa´da Calismiyorsa kadin yinede biraz yardim etsin. Yani hep etsin:D
  2. böcekler mi üstündür, insanlar mı?

böcekler mi üstündür, insanlar mı?

Biz insanlar kendimizi tabiattaki en mükemmel varlık olarak kabul eder, dünyanın asıl sahibi olduğumuzu zannederiz. Oysa diğer canlılar bir yana insanlar böceklerle yaptığı savaştan bile galip çıkamamıştır. Bir kere böcekler, insanın ortaya çıkmasından milyonlarca yıl önce de dünyada yaşıyorlardı. O devirlerde onlarla birlikle yaşayan, başta dinazorlar olmak üzere, bir çok canlı türü...
  3. Dağınık saçlı kız salatası

Dağınık saçlı kız salatası

rendeleme oyunları Sebze yemeyen çocuklarınız bu tarife bayılacaklar... MALZEMELER ¦ 4 yaprak kıvırcık marul ¦ 1 adet domates ¦ 1 adet havuç ¦ 1/2 adet kırmızılahana ¦ 1 adet közlenmiş kırmızıbiber ¦ 2 adet siyah zeytin ¦ 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ¦ 112 çay kaşığı tuz ¦ 112 adet limon suyu Hazırlanışı Çocuğunuz kıvırcık marulları kendi elleri ile ufak ufak bir tabağın içene dağınık...
  4. Dağınık evinize düzenli çözümler

Dağınık evinize düzenli çözümler

ev düzeni evim çok dağınık düzenli evim Bu konuda inanılmaz hatta abartılı hassasımdır ben :D Yaşadığım mekan her daim düzenli olacak ve hatta misafirlik için gittiğim evlerde bile küçük çaplı dağınık olduğunda aşırı huzursuz olurum :D Dedim ya aşırı ve abartılı diye belkide takıntı:D:D Sevgili Melek'ler, evimizin düzenine ne kadar önem verirsek verelim, mutlak süretle dağınıklık oluyor....
  5. Böcekler Mi Üstündür , İnsanlar Mı?

Böcekler Mi Üstündür , İnsanlar Mı?

böcekler,böcek türleri,hamam böceği,insanlar,böceklermi,insanlarmı üstündür,böcekler nasıl yaşar,böcekler ve insanlar. Biz insanlar kendimizi tabiattaki en mükemmel varlık olarak kabul eder, dünyanın asıl sahibi olduğumuzu zannederiz. Oysa diğer canlılar bir yana insanlar böceklerle yaptığı savaştan bile galip çıkamamıştır. Bir kere böcekler, insanın ortaya çıkmasından milyonlarca yıl...

Sayfayı Paylaş