gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

E-okul Oy Oy

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

okul oy e okul oylama Bu yeni sistem aslında gerçekten çok mantıklı ve güzel bir sistem... Ama öğrencisi çok olan branş öğretmenleri için tam bir facia hele de sene sonu... Notlar, performans görevleri, projeler, ders içi performans notları, yöneltme formları, davranış notları, öğrencilerin okudukları kitaplar (sayfa sayısına kadar tek tek)... Bütün bu saydıklarımı sisteme veri olarak giriyoruz. Diyorum ya mantıklı ve güzel. Ama ben bittim bittim :D Kollarım ve omuzlarım bilgisayarla bütünleşti artık. Allah'ım tatil gelsin ne olur :)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: E-okul Oy Oy
    Teşekkürler eline sağlık olsun.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Allah'ım Bilgem için tatil gelsin nolurrr :D:D yeni sistemde hayırlı olsun canım :)))

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ALLAH sana yardıcı olsun bilgecim umarım güzel bir tatil geçirirsin

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    allah yardımcın olsun güzel keyifli sağlıklı tatiller diliyorum

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

inş.olur:D:D:D

E-okul Oy Oy konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okul Öncesİ DÖnemde Oyun

Okul Öncesİ DÖnemde Oyun

OKUL ÖNCESİ DÖNEMDE OYU Çocuk için vazgeçilmez bir yaşama biçimi olan oyun, çocuğun en doğal öğrenme aracıdır. Oyun çocuklar için, keşfetme, öğrenme, kendini ifade etme demektir. Oyun çocuğa kimsenin öğretemediği şeyleri öğretir. Dünya çocuk için, bilmediği, anlamadığı karmaşık bir çok olay ve insanla doludur. Oyun yoluyla çocuk dünyanın gerçeklerini kendi çapında anlamaya çalışır. Oyunu,...
  2. Oyun

Oyun

Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
  3. Oy

Oy

Rüyada oy pusulası görmek, iki şıktan birisinin tercih edilmesi gerektiğine işarettir. Rüyada oy pusulası görmek, iki seçenek arasında kaldığınıza, birisinin tercih edilmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada herhangi bir seçim için bir sandir rey pusulasi attigini görmek ailesi tarafindan kendisinden istenen bir seyi yerine getirmege çalisacagina, çocuklarinin isteklerini yapmaya gayret edecegine...
  4. survivor oyunu

survivor oyunu

survivor oyunları survivor oyunları, adası, kimle giderdiniz evet arkadaşlar survivoru izlerken aklımaa bir oyun geldii:D oyunumuz şöyle eğer survivor adasın gitme imkanının olsaydıı melekler mekanından hangi 5 üye arkadaşınızı yanınızda götürürdünüz adını ve nedenlerini yazıcaksınız oyun çok basit herkese kolay gelsin:D
  5. online oyun

online oyun

iyi bir online oyun önerebilirmisiniz acaba aciilllll :D

Sayfayı Paylaş