gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

E-Reçete Uygulaması Başlıyacakmış duydunuz mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar duydunuz mu E-Reçete Uygulaması Başlıyacakmış bu konuda hiç haber ya da bilginiz var mı varsa lütfen benimlede paylaşın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Temmuzda başlayacak e-reçete uygulamasıyla sisteme giriş yapmak isteyen hekimler şifre almak zorunda kalacak. SGK, önümüzdeki dönemde şifreyi hekime günlük olarak kısa mesajla göndermeyi hedefliyor Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), eczacı ve hastanelerde farklı olarak kullanılan provizyon, ücretlendirme ve tahakkuk işlemlerinin kurumla entegrasyonunu sağlayan MEDULA sistemini birleştirip e-reçete uygulamasına başlayacak. 1 Temmuz’dan itibaren hastanelerde reçete, artık kâğıtlara yazılmayacak; SGK yazılan bütün reçeteleri kayıt altına alacak.
    SGK artık kısa mesajla günlük şifre gönderecek. Yeni sistemde hekimler reçetenin rengi, verilecek ilaç, dozu gibi bilgileri işaretleyecek. Liste sürekli güncellenecek; ilaçların karşısında SGK’nın ödeyip ödemediği bilgisi de bulunacak.

E-Reçete Uygulaması Başlıyacakmış duydunuz mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece" Duyurabildim mi dün gece sana sesimi, çok aradım Sesini dün gece çok istedim duymayı. Öyle ihtiyacım vardı ki, sana kelimelere sığdıramam. Derin ela gözlerini aradım, ışık aradım karanlığın derinliklerinde. Kokun sinmiş uzun saçlarıma,aradım seni, rakı kokan nefesimde , yüreğinin sıcaklığını aradım işte tam.... şuramda.... Sorma... öyle yalnızdım ki;...
  2. Fare İnsanları Duydunuz mu?

Fare İnsanları Duydunuz mu?

fare insanları duydunuz mu, kimler, nerede yaşarlar, nedir, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Tıp her geçen gün hastalıklara çareler üretmeye çalıştığı gibi ,önüne geçemediği bir çok hastalıkla da karşı karşıya kalabiliyor.İşte bunlardan biri de tıp dilinde ''mikrosefal'' olarak geçen ama halk arasında fare insan olarak bilinen hastalık. Bu...
  3. E Reçete Uygulaması Hakkında Bilgi istiyorum

E Reçete Uygulaması Hakkında Bilgi istiyorum

Arkadaşlar duydunuz mu E Reçete Uygulaması başlıyormuş peki nedir bu E Reçete Uygulaması bu konuda bilginiz var mı varsa bana E Reçete Uygulaması Hakkında Bilgi verin lütfen.
  4. LYS'de Baraj 165'e Düşürülüyor Duydunuz mu?

LYS'de Baraj 165'e Düşürülüyor Duydunuz mu?

LYS baraj puanı 2012 LYS baraj puanı kaç Merhaba Sevgili Melek'ler, bilmiyorum sizin de bilginiz var mı ama ben az önce nette genizinirken okudum bu haberi, LYS baraj puanı düşüyor! LYS'de baraj puanı 165 düşüyormuş şimdi gelin ilgili haberin detaylarını okuyalım arkadaşlarım. YÖK, Lisans Yerleştirme Sınavı’nda (LYS) barajı geçen öğrenci sayısındaki düşüş nedeniyle üniversite...
  5. e reçete uygulaması hakkında bilgi

e reçete uygulaması hakkında bilgi

Kızlar artık e reçete ile sağlık sorunları halledilecekmiş, nasıl olacak bu? E reçete nasıl işleyecek?Bilgi verebilirseniz çok iyi olur..

Sayfayı Paylaş