gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

E vitamınlı DuDak KreMiNiZi YaPın!!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dudaklar yüzünüzdeki en hassas cilde sahip bölegedir . bu nedenle özellikle kısın dudaklarımızı iyi korumamız gerekmektedir. 1 tatlı kasıgı balmumu
    3 damla e vitamini
    1 tatlı kasıgı hindistan cevizi yagı
    1 tatlı kasıgı vazelin
    1 tatlı kasıgı parafin
    1 corba kasıgı badem yagı

eritilmesi gereken malzemeleri farklı tencerede erittikten sonra, birbirine karıştırılır. malzeme 5 dk ısıtılır. bir kavanoz içerisine alınır. yagları da ilave ettikten sonra 1.5 saat beklenir. 1.5 saat sonunda krem kullanıma hazırdır. kullandıktan sonra buzdolabında muhafaza edili

2. -bernaa

-bernaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yemek tarifi gibi paylaşım için tşk :)

E vitamınlı DuDak KreMiNiZi YaPın!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev Yapımı Krem Peynir

Ev Yapımı Krem Peynir

krem peynir nasıl yapılır krem peynir yapımı evde yapımı krema evde krema Marketlerden hazır paket halinde aldığımız krem peyniri kendi mutfağınızda yapmak ister misiniz? Karşınızda ev yapımı krem peynir tarifi…:) Malzemeler, * 1 Litre süt * Yarım limonun suyu * 1 Paket süt kreması * Tuz Hazırlanışı, 1. Kapaklı bir kaba ılık sütü alıp içine limon suyunu ilave edin. 2. 2 saat...
  2. Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Eden Krem. Nbp Dermonox

Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Eden Krem. Nbp Dermonox

Arkadaşlar merhaba. Tüyleri temelli yok edem bir krem varmış. Adı Nbp Dermonox. Başka şehirde yaşayan lise arkadaşım kullanmış. Yüzündeki tüylerde hormon bozukluğu vardı. 1 Yıl lazer epilasyona gittiğini biliyorum. Şimdi hiç bir şey yok diyor. 7 ay olmuş kullanalı. Ve koltuk altındada kullanmış orda da yok olmuş. Bende almayı düşünüyorum. Aranızda başka kullanan veya bir başkasından duyan varmı?
  3. Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

dudak çatlakları için doğal yöntemler dudak çatlaması için doğal krem önerileri Sizi bilmem ama benim dudaklarım, tıpkı cildim gibi çok kurudur. Kuru cilt için nasıl ki uygun nemlendirici kremler kullanılıyorsa, kuru dudaklar için de uygun ürünler kullanılmalı. Lakin biz bu yazımızda dudak çatlakları için doğal krem tarifi sunuyor ve benim gibi dudağı kuru olan tüm Melek'lerimizi bu sayfamıza...
  4. Cildi Nemlendiren Aydınlık  Veren Ev yapımı Krem

Cildi Nemlendiren Aydınlık Veren Ev yapımı Krem

Bu konu;ev yapımı krem tarifi,ev yapımı cilt bakım ürünleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili hanımlar cilt güzelliği biz hanımlar için çok önemlidir.Kişilerin aa çok genç gösteriyorsunuz,çok güzel bir cildiniz var demesinden hepimiz hoşnut kalırız.Şahsen kendim bu tür iltifaltlar çok almaktayım :D:D Birazdan sizler için güzellik sırrımı açıklıycam.Her şey den önce cildinize gerçekten...
  5. Dudak Üstü Tüyleri Yok Eden Bitkisel Yöntem

Dudak Üstü Tüyleri Yok Eden Bitkisel Yöntem

dudak üstü tüyler bitkisel tüy dökme bitkisel tüy dökme yöntemleri Biz bayanlar tüy sorunundan kurtulmak için farklı yöntemler deneriz. Bunlar için de en yaygınları, ağda, epilasyon aletleri, lazerle tüy dökme,jilet ve iple tüyleri almak gibi yöntemleri sayabiliriz. Genelde dudak üstü tüyleri yok etmek için ip alma yöntemi ile lazer yöntemi tercih ediliyor. Dudak üstü tüylerinizden tamamen...

Sayfayı Paylaş