gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Ebbru Gündes konserinde olay!!!

Konu, 'Magazin' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Ebru Gündes konserinde olay!!! Ebru Gündes dün Istanbulda verdigi konserde olay cikti.Nese ve güzel baslayan konser olayli bitmis neden mi bir kac kisi zafer isareti yapinca Ebru hanim buna tepki vermis "Benim konserlerim propaganda yer idegil" diye. Ebru Gündesi tinlamayan kisiler devam etmisler ve beklenen olmdu ve ashneye kadar atilan taslar Ebru hanimin ameliyat yerine deymis. Konseri yari birakan Sanatci, Grup konser alaninda ayrilinca tekrar sahne aldi.

Bi Zafer isareti icin bukadar olay pes dogrusu, bence Ebru Gündes kendi kasinmis bu olayi bukadar büyütmemesi gerekiyor. Tüm dünyada Zafer isareti kullaniliyor nedense bizim ülkede pek cok birsey pek bir gariptir...

Son düzenleme: 30 Haziran 2010
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bencede sacmalamıs biraz

Ebbru Gündes konserinde olay!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. olay olay olay!!! çanta modası

olay olay olay!!! çanta modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Olay budur...

Olay budur...

Aynı konunun 3 versiyonu... 1- Kadin/Erkek 2- Kadin/Kadin 3- Erkek/Erkek 1.Versiyon Kadin / Erkek: Bir erkegin hayati nasil karartilir? Kadin: Saçimi kestireyim mi? Erkek: Olur. Kadin: Ama kiyamiyorum. Erkek: Öyleyse kestirme. Kadin: Canim degisiklik istiyor... Erkek: O halde kestir. Kadin: Bana akil vermeyi birak, delilere verir gibi. Erkek: Eger nasil hosuma gittigini...
  3. sanayideki olay

sanayideki olay

gecen gun dedemin eski püskü bi skodasi vardi bu bozuldu hadi kız gel dedi nereye dedim sanayiye dedi ya git dedim iste nese dinletemedim bobamda git kız acilirsin butun gun evde pneklionsun dedi nese gittik sanayiye bu icerde ustayla cay iciyolar bi yandanda adam ben isimi yaptimmiydi tam yaprim diyodu dedemle yariliodular bizim külüstürüde kalfasi vardi o yapiyo ben bizm arabanin burnuna...
  4. İstanbul'a Konser İçin Gelen Pitbull'un Başına Gelen Fıkra Gibi Olay....

İstanbul'a Konser İçin Gelen Pitbull'un Başına Gelen Fıkra Gibi Olay....

Pitbull İstanbul Konseri Pitbull'un İstanbul'da Yaşadığı Fıkra Gibi Olay 30 Haziranda İstanbul'da Konser veren ünlü rap şarkıcı Pitbull konserden sonra dinlenmek için gittiği Suada'da rezervasyon yaptırdığı görevli ile aralarında komik fıkra gibi olay başına geldi...Baklalım Pitbull'un başına gelen komik olay neymiş.... "Evcil Hayvan Almıyoruz Abi" Dünyaca ünlü rapçi...
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş