gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor

ebcedi depna yıldız falıma baktırmak istiyorum kalan 5 aslan oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

gerçek tarot falı dileğim olacakmı dileğim olacak mı gerçek tarot falı baktırmak isteyenler burdan Evet Melekler Tarot falı artık bu başlık altında bakılacak. yapmanız gerekenler; *Bu başlık adı altında mesajınızı yazınız. *Mesajınız ile ilgili 1 ile 78 arası üç rakam yazınız. *ilişkilerde burç belirtirseniz açılım daha net olacaktır. ÖNEMLİ NOT: Özel mesaj atan üyelere kesinlikle...
  2. fal baktırmak istiyorum

fal baktırmak istiyorum

fal baktırmak istiyorum bedava fal baktırmak istiyorum bedava baktirmak yıldız falıma bakmak ücretsiz fal bakan ve uydurmadan bakan birileri varmı çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
  3. wenomangel tarot falı baktırmak istiyor

wenomangel tarot falı baktırmak istiyor

slm handanca ben yeni katıldım ve tarot baktırmak istiyorum ama mesaj yazmam gerekiyomuş sanırım bi açıklarsan sewinirm napmam gerektiğini şimdiden teşekkürler....
  4. durumum ile ilgili fala baktırmak istiyorum

durumum ile ilgili fala baktırmak istiyorum

ben sezai durumum ile ilgili fala baktırmak istiyorum
  5. Yıldız falı kahve falı el falı hurafemi?

Yıldız falı kahve falı el falı hurafemi?

Yıldız falı, kahve falı, el falı gibi her çeşit fal hurafedir. Hadis-i şeriflerde buyuruluyor ki: (Falcının, büyücünün söylediklerine inanan, Kur’an-ı kerime inanmamış olur.) [Taberani] (Fal baktıran, falcıya inanmasa bile, kırk gün namazı kabul olmaz.) [Müslim] Cincilere ve büyücülerin, söylediklerine, yaptıklarına inanmak, bazen doğru çıksa bile, Allah’tan başkasının her şeyi bildiğine ve...

Sayfayı Paylaş