gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Akel Bebek Bekliyor !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; ebru akel bebek bekliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, geçtiğimiz yaz Ağustos ayında dünyaevine giren Ebru Akel bebek bekliyor. İş adamı Özer Sancak ile hayatını birleştiren Ebru Akel tam 3 aylık hamile. İşte bu mutlu haberin detayları...

Bebek sahibi ünlüler kervanına Ebru Akel de katılıyor! atv dizisi 'Krem'de oynayan Akel'in üç aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Çiftin; nazar korkusuyla haberi sadece aileleriyle paylaştığı öğrenildi.

KIZ MI, ERKEK Mİ?

Ebru Akel-Özer Sancak çifti, bir yıllık ilişkinin ardından geçen Ağustos ayında Hotel Les Ottomans'da yapılan görkemli bir düğünle dünya evine girmişti. Çift, şu sıralar merakla, bebeklerinin cinsiyetini öğrenecekleri günü bekliyor.

Ebru Akel Bebek Bekliyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Akel Evleniyor mu ?

Ebru Akel Evleniyor mu ?

ebru akel gelinlik Ne düğünü, evlenmiyorum Ebru Akel, ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirdi. Günaydın gazetesi yazarı ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirmek amacıyla aradığı Ebru Akel'den bakın ne cevap almış.... Ebru evleniyor mu? Bakmayın siz kadınların, ne istediğini bilmiyormuş gibi...
  2. Ebru Akel özen istiyormuş

Ebru Akel özen istiyormuş

SANDVİÇİMİN YANINA ÇİÇEK DE İSTERİM SUNUCU VE OYUNCU EBRU AKEL ÖZEL HAYATIYLA İLGİLİ İLGİNÇ AÇIKLAMALAR YAPTI. Ebru Akel, 'Ben özen isteyen biriyim. Çünkü özen gösteririm. Bütün bunların karşılıklı özenle olduğuna inanıyorum. Özensiz hiçbir şey ortaya çıkmıyor. Onun için de özen gösterilen her şey daha güzel oluyor. Tek zorluğum bu! Bana bir sandviç getiriyorsa, yanına bir de ufak çiçek...
  3. Ebru Akel tuvallete kavga etti!

Ebru Akel tuvallete kavga etti!

ebru akel ebru akel, ebru akel haberleri, ebru akel 2011 haberleri, ebru akel son haberler Ekranların narin ve zarif kadının Ebru akel geçtiğimiz günlerde tuvalatte bir kavgaya karışmış. Çok şaşırdınız değil mi Melek'ler? Ben de şaşırdım çünkü Ebru çok zarif ama demek ki her zerafetinde bir bitişi varmış:D:D Uzun lafın kısası Melek'ler, işte o haber! Ebru Akel, Beyoğlu'ndaki Fitaş...
  4. Ebru Akel gelin oldu

Ebru Akel gelin oldu

ebru akel gelinlik privenuptia ebru akel ebru akel, gelin, gelinlik, gelinliği, gelinlik giydi, haberleri burada arkadaşlar. Bir gelinlik markasının tanıtımında yer alan Ebru Akel, gelinlik giydi ve işte o haberi Melek'ler:) Ebru Akel, gelinlik markası Privenuptia’nın yeni katalog çekimi için modellik yaptı. Koleksiyondaki en değerli parça olan, kristal taşlarla işli straplez, eteği...
  5. Ebru Gündeş Bebeğini Bekliyor

Ebru Gündeş Bebeğini Bekliyor

ebru gündeşin hamilelik fotoları ebru gündeş hamile görüntüsü gündeş hamile fotoğrafları hamilelik fotoları fotoğrafları ebru gündeş, hamile, bebeği, 2011, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekeler Sevgili melekler, Ebru Gündeş eşiyle gittiği Bodrum'da görüntülendi.Resimde karnının bir hayli belirginleştiği belli olan Gündeş tam 5 aylık hamile.. Zarrab ile Azeri işadamlarının...

Sayfayı Paylaş