gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Akel Saç Modelleri isteyenler için burada!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ebru Akel Saçları

Ebru Akel Saç Modelleri

Dün sizlerle Ebru Akel'in düğünü hakkında haberler paylaşmıştık. Bu gün ise güzel sunucu ve oyuncu Ebru Akel saç modelleri paylaşmak istiyor ve her daim şıklığı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Akel saçları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    cooook begeniyorum ben Ebru Akel i .yüzü , fizigi cok hos.sevimli sempatik bi hatun...

Ebru Akel Saç Modelleri isteyenler için burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Akel Evleniyor mu ?

Ebru Akel Evleniyor mu ?

ebru akel gelinlik Ne düğünü, evlenmiyorum Ebru Akel, ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirdi. Günaydın gazetesi yazarı ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirmek amacıyla aradığı Ebru Akel'den bakın ne cevap almış.... Ebru evleniyor mu? Bakmayın siz kadınların, ne istediğini bilmiyormuş gibi...
  2. imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeşitler

imaj değiştirmek isteyenler için saç modelleri-ünlülerin saç modellerinden çeşitler

saç imajı imaj değiştirme imajını değiştir imaj değiştirmek istiyorum imajımı değiştirmek istiyorum Evet Melekler, saçlarınızı değiştirmenin tam zamanı diye düşünüyor, fakat modele bir türlü karar verimiyorsanız; buyrun yerinize biz düşündük modelleri verdik size en iyi giden saç hangisi ise buradan model edinin :)
  3. İsteyenler için 2012 yazlık abiye kıyafet modelleri burada!

İsteyenler için 2012 yazlık abiye kıyafet modelleri burada!

2012 yazlık abiye elbise modelleri yazlık abiye kıyafet modası 2012 Yaz mevsimi bir yandan da düğün mevsimi olarak bilinir. Biz de bu yaz mevsiminde düğünü olacak olanlar için ve düğüne davetli olacak şık görünmeyi seven hanımlar için, 2012 yaz modası trendleri arasından seçtiğimiz birbirinden şık mı şık yazlık abiyeler sunuyoruz Melek'ler. Bu yaz mevsiminde yazlık abiye kıyafetler almak...
  4. 2013 Model Nissan Note özellikleri ve resimleri isteyenler için burada

2013 Model Nissan Note özellikleri ve resimleri isteyenler için burada

2013 Model Nissan Note 2013 Nissan Note Özellikleri 2013 Model Nissan Note Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, 2013 model araba tanıtımı konularımıza devam ediyor ve bu kez de sizler için ve 2013 Nissan Note hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarımız için 2013 Nissan Note özellikleri hakkında bilgileri paylaşıma sunuyor ve ayrıca 2013 Nissan Note resimleri de aktarıyoruz:)...
  5. Ebru Akel Kimdir, Resimleri ve bilgileri burada melekler

Ebru Akel Kimdir, Resimleri ve bilgileri burada melekler

Ebru Akel Hayatı, Fotoğrafları Ebru Akel Hakkında Bilgi ve Resimleri Zerafeti ve her daim şıklığıyla göz dolduran, güzel sunucu Ebru Akel'i tv de evlilik programlarından tanırız bir çoğumuz. Lakin güzel ünlü sunuculupğun yanı sıra oyunculuğuyla da göz dolduruyor Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Ebru Akel kimdir diyen tüm arkadaşlarımız için, Ebru Akel biyografisi bilgilerini sunuyor ve...

Sayfayı Paylaş