gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Akel ve Sinem Kobal'ın IFW kıyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

sinem kobal kıyafetleri ebru akel kıyafetleri [​IMG]
    Biliyorsunuz bu aralar İstanbul Fashion Week kapsamında birçok ünlü Türk tasarımcımızın koleksiyonları defilelerle görücüye çıkıyor..
    İşte Tuvana Büyükçınar'ın defilesini izlemek üzere gelen Küçük Sırlar dizisinin oyuncuları Sinem Kobal ve Ebru Akel'in kıyafetlerini çekiştirelim istedim..Ebru Akel'in ceket desenini beğenmemekle birlikte eteğinin şirin detaylarına bayıldığımı söylemem gerek..
    Sinem Kobal'a gelince o mini mi,uzun mu olduğu belli olmayan eteğinden hiç hoşlanmadım ama diğer detayları yaşına yakıştırdığını düşünüyorum..

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Paylaşım için tşkler

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende ebrunun giydini begendim ama sinemin etteyi hic hos degil

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Ebru ne giyse yakışıyor yaa MAşallah fizik var =)

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

6. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

ebru akeli ve sinem kobalı beğenirim kendilerine has tarzları olan kadınlar..

Bu kıyafeti hoşuma gitmedi sinem kobalın.ama ebru akel idare eder.

Ebru Akel ve Sinem Kobal'ın IFW kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem kobal'ın deniz keyfi

Sinem kobal'ın deniz keyfi

denizde hayat sinem kobal sinem kobal denizde hayat gazete keyfi resimler kobalın bebekliği Oyuncu ve sunucu Sinem Kobal, Gani Müjde'nin teknesiyle Fethiye koylarını dolaştı ve denizde yüzmenin keyfini çıkarttı. Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Gani Müjde'nin NTV ekranlarında yayınlanan Denizde Hayat programının bu haftaki konukları Ferhat Göçer ile Sinem Kobal oldu. Gani...
  2. Sinem Kobal'ın Güzellik Sırları

Sinem Kobal'ın Güzellik Sırları

sinem kobal güzellik sırları sinem kobalın güzellik sırları kobal saç rengi küçük sırlar kobalın saç rengi Son günlerde futbolcu Arda Turan ile olan aşkıyla gündemde olan Küçük Sırlar dizinin Su'yu güzel oyuncu Sinem Kobal'ın güzellik sırları kızlar :tik: Saç ve makyajla uğraşmak bana çok keyifli gelir, bu konularda el becerim olduğu söylenir. Arkadaşlarım sürekli oje sürdürür bana....
  3. Sinem Kobal'dan şok Açıklama

Sinem Kobal'dan şok Açıklama

sinem kobal, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. sinem kobal oyunculuğu bırakıyor dediler araştırdık bulduk siz sevgili meleklerimizi için getirdik :D:D Sinem Kobal, Küçük Sırlar'dan sonra özel projelerin dışında artık kamera önünde olmayacak. Kobal, kariyerine yapımcı olarak devam edecek. Sinem Kobal artık kamera arkasında. Küçük Sırlar?ın başrol...
  4. Sinem Kobal'ın kolyesi

Sinem Kobal'ın kolyesi

sinem kobal arda turan arda kolyesi kolyesi resimleri haberleri burada arkadaşlar "Selena" dizisi ile hayatımıza giren Sinem Kobal, şimdiler de Küçük Sırlar adlı dizide Su rolüne can veriyor. Bunun yanı sıra ünlü futbolcu Arda Turan'la yaşadığı aşkla birlikte http://www.meleklermekani.com/magazin/189330-sinem-kobal-ve-arda-turan-bogaz-sefasinda.html gibi haberlerle gündeme gelen...
  5. Sinem Kobal'ın Yeni İmajı!

Sinem Kobal'ın Yeni İmajı!

sinem kobal, sinem kobal haberleri, sinem kobal saçları Sevgili melekler, uzatmalı sevgilisi Arda Turan'la bir dargın bir barışlık ilşkilerine devam eden Sinem Kobal imajını yeniledi. Önceki gün bir arkadaşının çocuğunun doğumgününe katılan Kobal, yeni imajıyla boy gösterdi. Partida bulunan manken Ebru Destan'ın oğluyla resmini çektiği Sinem Kobal için instagramda yazdığı 'Benim oğlan bulur...

Sayfayı Paylaş