gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

EBRU ÇAĞLAR - Makyaj Hakkında

Konu, 'Makyaj Videoları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2. oslemksk

oslemksk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: EBRU ÇAĞLAR - Makyaj Hakkında
    Sorunlu Sanırım Video Arkadaşlar

3. banuu

banuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: EBRU ÇAĞLAR - Makyaj Hakkında

bu bolumdekı vıdeolar acılmıyo

4. avgura

avgura Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: EBRU ÇAĞLAR - Makyaj Hakkında

Ben gecenlerde bu urunun benzerini gordum.Kuaforde.Henuz ulkemize yeni gelmis..Asagidaki urunu ben USAda gordum denedim. Bayanlarin goz kapagi kisiden kisiye farklilik gostermektedir.Benim kapaklarima uymadi mesela..Ama Kuaforumde gordugum kendı go zkapagına uygu olarak pratik far makyajinizi yapabiliyorsunuz.Urunun distirbutorunu buldum , henuz geldigi icin dagitimi tum Turkiyeye yapilmakta imis.

Urunun adı EYE MAJIC..

Iletisimde bulunacaginiz email : [email protected] (Bu kadarina ulasabildim..)

5. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hımmmmmmmm

6. selvigokcek

selvigokcek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
EBRU ÇAĞLAR - Makyaj Hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antik Çağ Tiyatrosu

Antik Çağ Tiyatrosu

ANTİK ÇAĞ TİYATROSU Tiyatro ilk kez IO 6. yüzyılda Yunan toplumunda dinsel törenden özerkleşerek bir sanat türü haline geldi; dinsel ya da pratik ölçütlerle değil, estetik ölçütlerle değerlendirilen bir "oyun" a dönüştü. Yunan toplumunda tiyatronun öncülü, şarap, bereket ve bitkiler tanrısı Dionysos'u kutsamak için yapılan Bacchanolia şenliklerinde bir koronun söylediği dithyramboy...
  2. ebru gündeş hakkında bilgiler

ebru gündeş hakkında bilgiler

ebrugundes ebrugündeş t?rk m?ziginin en g??l? yorumculari arasinda yer alan Ebru G?ndes 12 Ekim 1974 tarihinde istanbul'da dogdu. ?ocukluk yillarini sirinevler'de ge?iren G?ndes, hani o her firsatta masaya ?ikip sarki s?yleyen ?ocuklardan biriydi. Konfeksiyon is?isi olarak ?alistigi yillarda sesinin g?zelligini duyan bir tanidigin ve Nese Demirkat'in yardimiyla Mars M?zik Yapim ile anlasti....
  3. Çağlar Turizm

Çağlar Turizm

Firma: Çağlar Turizm Firma Gerçek Adı: Çağlar Turizm San.Tic.Ltd.Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Hayati Uzun Genel Müdür: Kenan Topoğlu Merkez Adresi: Büyük İstanbul Otogarı No:98-99 Bayrampaşa / İstanbul İletişim Bilgileri Tel 1: (212) 658 08 54 Tel 2: (212) 658 08 56 Faks: (212) 658 23 40 Web: www.caglarturizm.com Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: Kenan Topoğlu...
  4. Engin Çağlar

Engin Çağlar

devran çağlar doğum yeri devran çağlar kadın oldu engin Engin Çağlar Gerçek Adı : ÇAĞLAN ÖVET Doğum tarihi: 1940 1940 Doğum yeri: İstanbul İstanbul Eğitimi: Şişli Terakki Lisesi Sinema ve Ses Dergisi'nin 1968 yılında açtığı artist yarışmasında erkekler arasında ikinci oldu. İlk kez "Öksüz" adlı filmde beyazperdeye çıktı. Birçok filmde romantik jön olarak başrolü...
  5. Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Hayatı Hakkında Bilgi Verimisiniz

Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Hayatı Hakkında Bilgi Verimisiniz

Bir haberde Benim İçin Üzülme dizisinde Çağlar Ertuğrul diye birinin oynayacağını okudum. Kim bu Çağlar Ertuğrul, hoş çocuk :D

Sayfayı Paylaş