gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Cündübeyoğlu hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ebru cündübeyoğlu nereli ebru cündübeyoğlu biyografi hayatı aslen nereli ebru cündübeyoğlu hayatı, kısaca hayatı, biyografi ,hakkında bilgiler, dizileri, filmleri,

"Deli yürek" adlı dizi ile oyunculuğa adım atan ve adını duyuran Ebru Cündübeyoğlu hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda meelk'ler.

Ebru Cündübeyoğlu 10 Eylül 1974 yılında Heilbronn, Almanya'da doğdu.
    Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan sanatçı, bazı özel tiyatrolarda görev yaptı. 1997 yılında sinemaya başlayan Cündübeyoğlu, Deliyürek dizisindeki "Avukat Ayşegül" rolü ile geniş seyirci kitlesine ulaştı.
    TRT ve özel televizyon kanallarında dizi filmlerde ve sinemada rol alan sanatçı, evli ve bir çocuk annesidir.

Filmografi
    Kuzey Rüzgarı - 2007
    Şöhret Okulu - 2007
    Kuzey Rüzgarı - 2007
    Gizli Patron - 2006
    Omuz Omuza (dizi) - 2004
    Çınaraltı - 2003
    Koçum Benim - 2002
    Deli Yürek - 1999
    Gülüm - 1997

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    harika bi güllüsü var

Ebru Cündübeyoğlu hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Hayat Mı Bu

Ebru Gündeş - Hayat Mı Bu

ebru gündeş yaşamakmı Bir gün olsun gülmedi talih benim yüzüme Sevdiğimden ayrıldım dünya zindan gözüme Kimse çare bulamaz gözlerimin yaşına Bu çektiğim çileler düşmanların başına Yaşamak mı, hayat mı bu Allahım hiç şansım yok mu Öyle dertliyim ki ben Kimse bir gün çekemez Yaşamakmış ölmekmiş Benim için farketmez Bir gün olsun gülmedi Talih benim yüzüme Sevdiğimden ayrıldım Dünya zindan gözüme
  2. Ebru Cündübeyoğlu ile Röportaj

Ebru Cündübeyoğlu ile Röportaj

ebru cündübeyoğlu, dizisi, kalbim seni seçti, resimleri, röportajı, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada Eski Türkiye güzellerinden birzamanlarnı sabah şekeri şimdilerin ise dizi oyuncusu Ebru Cündübeyoğlu ile yapılan röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler 'Kalbim Seni Seçti'de rol alan, bir dönemin 'sabah şekeri' Ebru Cündübeyoğlu: Bizim zamanımızda sabah programları...
  3. Ebru Cündübeyoğlu Nasıl Bir Evde Oturuyor

Ebru Cündübeyoğlu Nasıl Bir Evde Oturuyor

ebru cündübeyoğlu kimdir evi resimleri dekorasyonu ünlülerin evleri nasıl bir evde oturuyor hakkında detaylar Meleklermekanı.com'da Eski Türkiye Güzellerinden Ebru Cündübeyoğlu şimdilerde ise başarılı bir oyuncu...Çeşitli dizilerde rol alan güzelliği tescilli oyuncu Kalbim Seni Seçti adlı diziyle sevenleriyle buluşuyor...Güzel oyuncunun oturduğu ev ise en az kendi kadar güzel...Bu yazımızda...
  4. Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor!

Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor!

Bu sayfa; Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eski model ve oyuncu "]Ebru Cündübeyoğlu şarkıcı oluyor. Cündübeyoğlu bir Türk Sanat Müziği albümüm çıkarmaya hazırlanıyor. İşte 12 parçalık bu yeni albümün detayları... OYUNCU Ebru Cündübeyoğlu sürpriz yaptı, albüm hazırladı. Cündübeyoğlu, “Sevdiğim Şarkılar” adlı çalışma için...
  5. Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı

Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı

Bu sayfa; Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, oyuncu Ebru Cündübeyoğlu bir albümle bu kez müzik piyasasında şansını deniyor. "Sevdiğim Şarkılar" adını verdiği albümünü piyasaya çıkartmaya hazırlanan Ebru Cündübeyoğlu'nun tam 12 parçadan oluşan bu ilk albümü Poll Production etiketiyle müzik...

Sayfayı Paylaş