gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, oyuncu Ebru Cündübeyoğlu bir albümle bu kez müzik piyasasında şansını deniyor. "Sevdiğim Şarkılar" adını verdiği albümünü piyasaya çıkartmaya hazırlanan Ebru Cündübeyoğlu'nun tam 12 parçadan oluşan bu ilk albümü Poll Production etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak..

Albümün yapımcılığını Polat Yağcı, prodüktörlüğünü ise Seda Akay üstlendi.

"Bu albümde, omuzladıkları mesleklerini; dimdik duruşlarıyla yükselten profesyonellerle çalıştım. Ve hepsi, titrleriyle değil, gönülleriyle yanımdaydı ve ben, sevdiğim şarkıları birlikte söyleriz diye düşündüm." diyen Ebru Cündübeyoğlu, ilk albümü olan Türk Sanat Müziği albümü "Sevdiğim Şarkılar" ile sevenlerine bambaşka bir Ebru gösterecek.

Şarkıları okuma tarzı, samimi tavırları ile dikkat çekecek olan Cündübeyoğlu, alışılagelmişin dışında bir albümle herkesi şaşırtacak. Albümde hepimizin bildiği klasikleşmiş 12 şarkı var. Müzik yönetmenliği ve aranjeler Tamer Özkan'a, albüm fotoğrafları ise Gökhan Ertem'e ait.

Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı

Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı

1 Seviyorum Seni Söz & Müzik: İsmail YK 2 Eğer Söz & Müzik: Ersay Üner 3 Yalan Söz & Müzik: Sinan Akçıl 4 Alkışlıyorum Söz & Müzik: Sinan Akçıl 5 Çok İyi Gördüm Söz & Müzik: Sinan Akçıl 6 Ateşim var Külüm Yok Söz & Müzik: Recep Suat Sayın 7 Kararsızım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 8 İçime Çeke Çeke Söz & Müzik: Sinan Akçıl 9 Ölesim Geldi...
  2. Ebru Cündübeyoğlu hayatı

Ebru Cündübeyoğlu hayatı

ebru cündübeyoğlu nereli ebru cündübeyoğlu biyografi hayatı aslen nereli ebru cündübeyoğlu hayatı, kısaca hayatı, biyografi ,hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, "Deli yürek" adlı dizi ile oyunculuğa adım atan ve adını duyuran Ebru Cündübeyoğlu hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda meelk'ler. Ebru Cündübeyoğlu 10 Eylül 1974 yılında Heilbronn, Almanya'da doğdu. Uludağ...
  3. Ebru Cündübeyoğlu ile Röportaj

Ebru Cündübeyoğlu ile Röportaj

ebru cündübeyoğlu, dizisi, kalbim seni seçti, resimleri, röportajı, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada Eski Türkiye güzellerinden birzamanlarnı sabah şekeri şimdilerin ise dizi oyuncusu Ebru Cündübeyoğlu ile yapılan röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler 'Kalbim Seni Seçti'de rol alan, bir dönemin 'sabah şekeri' Ebru Cündübeyoğlu: Bizim zamanımızda sabah programları...
  4. Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013

Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013

Bu sayfa; Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şarkıcı Ebru Yaşar uzun bir aradan sonra yeni albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "Sanat-ı Ebru" adını verdiği yeni albümünde 11 şarkı bulunan Ebru Yaşar bu albümü için en mükemmel çalışmam diyor. Ebru Yaşar, uzun bir aradan sonra "SANAT-I...
  5. Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor!

Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor!

Bu sayfa; Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eski model ve oyuncu "]Ebru Cündübeyoğlu şarkıcı oluyor. Cündübeyoğlu bir Türk Sanat Müziği albümüm çıkarmaya hazırlanıyor. İşte 12 parçalık bu yeni albümün detayları... OYUNCU Ebru Cündübeyoğlu sürpriz yaptı, albüm hazırladı. Cündübeyoğlu, “Sevdiğim Şarkılar” adlı çalışma için...

Sayfayı Paylaş