gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Destan - Bir Sağa Bir Sola

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

içime atıp sana katlandım son hatan bu son yalanın yanı başımda mutlu uyandın
    son günün bu son sabahın
    bundan böle adımı bile anma
    ihanetin çıkmıştı falımda
    çoktan bitmeliymiş bu sevda
    bende bittim buraya kadarmış tamam
    bir sağa bir sola döneceksin
    bulamayıp yollara düşeceksin
    kahrolup hergece içeceksin
    bi köşede sızıp sürüneceksin

Ebru Destan - Bir Sağa Bir Sola konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Sağıma Soluma Bakamam

Ebru Yaşar - Sağıma Soluma Bakamam

yalancı aşklarla avuttum her zaman kendimi kaç defa boş yere harcadım delice sevgimi inandım, aldandım, bir çapkına ben yandım zannettim uslandım bir zalime aldandım sağıma soluma bakamam ne kapıya ne cama çıkamam yine de onsuz yapamam ah deli sevgilim (2) (nakarat) kime ne sevdiysem verecek hesabım yok benim sevmek bir günahsa vallahi günahım çok benim inandım, bağalandım, bir zalime...
  2. Ebru Destan - Olmuyor

Ebru Destan - Olmuyor

İçimdeki yangın belki bir gün söner Gözümdeki yaşlar bir ömür boyu sürer Sevgi denen gerçek, sanma ki çabuk biter Aşkın senin olsun bana bir resmin yeter Çığılıklar haykırışlar o sevdalı bakışlar Nefretlerden doğarmış aşklar Olmuyor gözlerinde yalanlar tükenmek bilmiyor Olmuyor her dokunuşun sahte sevgiler yetmiyor...
  3. Ebru Destan - Boşver

Ebru Destan - Boşver

Senden başkasını ben Sevemem yeni olmuyor En son gün söylemiştin Bana sen bu sözleri Ne değişti ne sanki Bugün farklı birisin Şaka gibi geldin sen Boşver gidebilirsin Göreceksin gidişinle Seni unutacağım Karar aldım kalbimde Terkeden ben olacağım Bu kalbe artık söz geçmez Boşu boşuna harcadın zamanı Olmasan da olur farketmez Al ve git artık yalanlarını(2)
  4. Ebru Destan Survivor'u Anlattı

Ebru Destan Survivor'u Anlattı

ebru destan survivor survivor, ünlüler-gönüllüler, ebru destan, elendi hakkında bilgiler Survivor Ünlüler Gönüllülerden en son elenen yarışması Ebru Destan Survivor ile ilgili bakalım neler anlatmış... Yarışmadan elenen Destan, iki ismin kendisini üzdüğünü söyledi.Ebru Destan, Survivor adasına veda ederken hüzünlü dakikalar yaşadı. Destan, Survivor yarışmasının hayatında çok büyük...
  5. Ebru Destan Evlendi!

Ebru Destan Evlendi!

ebru destan evlendi ebru destan ve eşi mete okay inan resimleri kiminle evlendi mete okay inan fotoları ebru destan, survivor, 2011, evlendi, eşi kim, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmacılarından Ebru Destan geçtiğimiz pazartesi günü gizlice nikah masasına oturdu! 8 aydır birlikte olduğu sevgilisiyle nikah kıyan Destan'ın Sarıyer'de yapılan töreninde...

Sayfayı Paylaş