gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Destan - Boşver

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Senden başkasını ben Sevemem yeni olmuyor En son gün söylemiştin
    Bana sen bu sözleri

Ne değişti ne sanki
    Bugün farklı birisin
    Şaka gibi geldin sen
    Boşver gidebilirsin

Göreceksin gidişinle
    Seni unutacağım
    Karar aldım kalbimde
    Terkeden ben olacağım

Bu kalbe artık söz geçmez
    Boşu boşuna harcadın zamanı
    Olmasan da olur farketmez
    Al ve git artık yalanlarını(2)

Ebru Destan - Boşver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Pit10

Ebru Destan - Pit10

Kalbim boş değil, her an artık hoş gelir Çeki düzen verdim artık bu acıya son verip Hadi koş geri, hazır beni bulmuşken Adını haykırdım uzaklara, duydun sen Görmedin ama ben besledim sevgimi Çölleri aşıp buldum dendimi Sende aklım, geceleri bezginim Rüzgarı estirip, geleceği kestirdim Güzel günler bizi bekler gel bebek Vur dertlere, örnek olsun herkese Çıktın karşıma, döndürdün serseme Sensiz...
  2. Ebru destanın elbisesi patladı!!

Ebru destanın elbisesi patladı!!

EBRUN'UN ŞANSSIZ ANLARI EBRU DESTAN, KONUK OLDUĞU DİSCO KRALI PROGRAMINDA ELBİSESİNİNPATLADIĞINI VE KAMERAMANLARI UYARDIĞINI SÖYLEDİ. Okan Bayülgen'in sabah saatlerine kadar süren programı Disco Kralı'nın konuğu olmuştu. Program sırasında başına gelen bir olayı Ece Erken'in atv'deki 'Mavi Şeker' programında anlatan Ebru Destan, 'Ben o programda şarkı söylerken hiç arkamı dönmedim. Neden?...
  3. Ebru Destan biyografi

Ebru Destan biyografi

ebru destan biyografi ebru destan nereli doğum tarihi dogum tarihi doğum günü ebru destan biygorafi, kimdir, hayatı, hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda... Survivor - Ünlüler Gönüller yarışmasında, Ünlüler Takımın da yer alan Ebru Destan hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! Mankenliği bıraktıktan sonra şarkıcılığa başladı. İlk albümü Sözümü Yemedim'i 2005 yılında Seyhan...
  4. Ebru Destan Survivor'u Anlattı

Ebru Destan Survivor'u Anlattı

ebru destan survivor survivor, ünlüler-gönüllüler, ebru destan, elendi hakkında bilgiler Survivor Ünlüler Gönüllülerden en son elenen yarışması Ebru Destan Survivor ile ilgili bakalım neler anlatmış... Yarışmadan elenen Destan, iki ismin kendisini üzdüğünü söyledi.Ebru Destan, Survivor adasına veda ederken hüzünlü dakikalar yaşadı. Destan, Survivor yarışmasının hayatında çok büyük...
  5. Ebru Destan Evlendi!

Ebru Destan Evlendi!

ebru destan evlendi ebru destan ve eşi mete okay inan resimleri kiminle evlendi mete okay inan fotoları ebru destan, survivor, 2011, evlendi, eşi kim, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmacılarından Ebru Destan geçtiğimiz pazartesi günü gizlice nikah masasına oturdu! 8 aydır birlikte olduğu sevgilisiyle nikah kıyan Destan'ın Sarıyer'de yapılan töreninde...

Sayfayı Paylaş