gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Destan - Boy Friend (ft. Pit10)

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

tanıştırayım boy friendim ... inat ettim direndim
    ezdirmedim kendimi
    yemin ettim bilendim
    sezdirmedim derdimi

allem ettim kullem ettim
    buldum sonunda dengemi
    hem yalındım iki de salındım
    buldum sonunda dengimi

giyim kuşam yeni trendim
    hepsini yurt dışından beğendim
    kalbim de boş değil artık
    tanıştırayım boy friendim

kalbim boş değil yaran artık hoş gelir
    çeki düzen verdim bu acıya son verin
    hadi koş geri hazır beni bulmuşken
    adını haykırdım uzaklara duydun sen
    görmedin ama ben besledim sevgini
    çölleri aşıp buldum dengimi
    sende aklım geceleri bezginim
    rüzgara estirdim geleceği kestirdim
    güzel günler bizi bekler gel bebek
    vur dertlere örnek olsun herkese
    çıktın karşıma döndürdün serseme
    sensiz her gece kabus ve zelzele
    aklım başımda değil son günlerde suskunum
    bunu da biliyorum uzak değil mutluluk
    bu aşk herşeye değicektir ben eminim
    duygularımız karşılıklı naz yapma ver elini...

giyim kuşam yeni trendim
    hepsini yurt dışından beğendim
    kalbim de boş değil artık
    tanıştırayım boy friendim...!

Ebru Destan - Boy Friend (ft. Pit10) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Pit10

Ebru Destan - Pit10

Kalbim boş değil, her an artık hoş gelir Çeki düzen verdim artık bu acıya son verip Hadi koş geri, hazır beni bulmuşken Adını haykırdım uzaklara, duydun sen Görmedin ama ben besledim sevgimi Çölleri aşıp buldum dendimi Sende aklım, geceleri bezginim Rüzgarı estirip, geleceği kestirdim Güzel günler bizi bekler gel bebek Vur dertlere, örnek olsun herkese Çıktın karşıma, döndürdün serseme Sensiz...
  2. Ebru Destan - Aman Boşver

Ebru Destan - Aman Boşver

Kaç gün oldu nerdesin insan bir arar Yüzünü unuttum artık özledim seni On dakika bile olsa uğre bir ara Aklımı yitirmeden son bir kez göreyim seni Gün batımına yine kaldı Çayım soğudu zehir oldu senin yüzünden Zaten evde de tek bir sigaram kaldı Sabahın körüne kadar ne yapacağım ben Aman boşver böyle gelmiş böyle gider Elbet birgün geri döneceksin Fal baktırdım inşallah tutarsa eğer Üç vakte...
  3. Ebru destanın elbisesi patladı!!

Ebru destanın elbisesi patladı!!

EBRUN'UN ŞANSSIZ ANLARI EBRU DESTAN, KONUK OLDUĞU DİSCO KRALI PROGRAMINDA ELBİSESİNİNPATLADIĞINI VE KAMERAMANLARI UYARDIĞINI SÖYLEDİ. Okan Bayülgen'in sabah saatlerine kadar süren programı Disco Kralı'nın konuğu olmuştu. Program sırasında başına gelen bir olayı Ece Erken'in atv'deki 'Mavi Şeker' programında anlatan Ebru Destan, 'Ben o programda şarkı söylerken hiç arkamı dönmedim. Neden?...
  4. Ebru Destan Survivor'u Anlattı

Ebru Destan Survivor'u Anlattı

ebru destan survivor survivor, ünlüler-gönüllüler, ebru destan, elendi hakkında bilgiler Survivor Ünlüler Gönüllülerden en son elenen yarışması Ebru Destan Survivor ile ilgili bakalım neler anlatmış... Yarışmadan elenen Destan, iki ismin kendisini üzdüğünü söyledi.Ebru Destan, Survivor adasına veda ederken hüzünlü dakikalar yaşadı. Destan, Survivor yarışmasının hayatında çok büyük...
  5. Ebru Destan Evlendi!

Ebru Destan Evlendi!

ebru destan evlendi ebru destan ve eşi mete okay inan resimleri kiminle evlendi mete okay inan fotoları ebru destan, survivor, 2011, evlendi, eşi kim, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışmacılarından Ebru Destan geçtiğimiz pazartesi günü gizlice nikah masasına oturdu! 8 aydır birlikte olduğu sevgilisiyle nikah kıyan Destan'ın Sarıyer'de yapılan töreninde...

Sayfayı Paylaş