gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Destan fena dayak yedi

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ankara'da kendisine şampanya gönderen Şahin Turgut'a "Sadece bir tane mi?" diyen Destan, fena halde dayak yedi.. Şarkıcı Ebru Destan, Ankara'nın en gözde mekânlarından "Mesa Salata" da, Kürt Ahmet lakaplı Ahmet Turgut'un yeğeni Şahin Turgut tarafından dövüldü. Bir arkadaşını ziyaret için Başkent'e geldiği öğrenilen Ebru Destan, cumartesi gecesi iki erkek, iki de kız arkadaşıyla Mesa Salata'ya gitti. Mekânda sahne alan Gözde ve Mustafa'nın şarkılarıyla eğlenen Destan, saat 02.00 sıralarında solist Gözde tarafından sahneye davet edildi. Israrları kıramayan şarkıcı, sahnede "Aşkın Kanunu" isimli şarkısını seslendirdi.
    ELİNİ-KOLUNU SALLAYIP GİTTİ

Mekândaki Şahin Turgut, Destan'a bir adet şampanya gönderdi. Ebru Destan şarkısını bitirdikten sonra Turgut'a hitaben, "Sadece bir tane mi?" diye sorunca olanlar oldu. Görgü tanıklarının anlatımına göre Turgut, üç masa yanda oturan Ebru Destan'ı saçlarından tutarak, kafasını masaya vurmaya başladı. Turgut, aldığı darbelerle yere düşen Destan'ı, yerde de yumrukladı. Turgut daha sonra, arkadaşlarıyla elini konulu sallayarak Mesa Salata'dan ayrıldı. Turgut, daha önce de Danıştay Tetkik Hâkimi Ahmet İmirzalıoğlu ve sevgilisi hâkim Pınar Kara'yı dövdüğü gerekçesiyle tutuklanmıştı.

Ebru Destan fena dayak yedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Çok Fena

Ebru Destan - Çok Fena

Bir bakışın yetti o an bittim ben Galiba aşk şarabından içtim ben Kendimden geçtim İyiki seni seçtim Kaşına, gözüne, lafına, sözüne hayran oldum ben Boyuna, posuna, huyuna, suyuna kurban oldum ben Aradığım herşey onda Tattım aşkı ben onunla Yaşıyorum doya doya çok fena ah çok fena Huzur buldum kollarında Canım feda yollarına Yaşıyoruz doya doya çok fena ah fena
  2. dayak yedi ewlendi

dayak yedi ewlendi

geçtiğimiz günlerde ki bi haberimizde Rihanna'nın hamile mi acaba sorularına net bi cevabımız yok ama dayağını yedi nikah defterinide aldı çok enteresan...... DAYAKÇI SEVGİLİYLE EVLENDİ Mİ? POP MÜZİĞİN GENÇ YILDIZI RİHANA'NIN YAKLAŞIK İKİ AY ÖNCE KENDİSİNE ŞİDDET UYGULAYAN NİŞANLISI CHRİS BROWN İLE GİZLİCE EVLENDİĞİ İDDİA EDİLDİ.... US Magazine'in haberine göre Rihanna ile Brown genç...
  3. Barbaros Şansal Fena Dayak Yedi !

Barbaros Şansal Fena Dayak Yedi !

Bu konu; barbaros şansal dayak yedi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü modacı Yıldırım Mayruk 'un terzi yamağı olarak kendini lanse eden modacı Barbaros Şansal geçtiğimiz gece saldırıya uğrayarak dayak yedi. Saldırı sonucu yüzünden yaralanan Şansal Ayaspaşa 'da saldırıya uğradı. İşte detaylar.. Şansal Taksim Ayaspaşa'da uğradığı saldırıyı siyasi olarak...
  4. Kaan Urgancıoğlu Dayak Yedi!

Kaan Urgancıoğlu Dayak Yedi!

kaan urgancıoğlu, kaan urgancıoğlu haberleri, kaan urgancıoğlu hakkında Sevgili melekler, ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu bir bar korumasından dayak yedi. Marmaris'te bir bar çıkışı korumadan dayak yiyen ancak şikayetçi olmayan Urgancıoğlu'nun yüzünde kalan iz nedeniyle zanlı için 5 yıla kadar hapsi istemiyle dava açıldı. İşte haberin detayları... DAYAK YEDİ AMA ŞİKÂYETÇİ OLMADI Muğla...
  5. Rüzgar Erkoçlar Dayak Yedi!

Rüzgar Erkoçlar Dayak Yedi!

rüzgar erkoçlar, rüzgar erkoçlar dayak, rüzgar erkoçlar son hali Sevgili melekler, geçen sene cinsiyet değiştirerek erkek olan ve magazin basınını aylarca meşgul eden RüzgarErkoçlar isyan etti. Cihangir'de görüntülenen Erkoçlar zor günler geçirmeye devam ettiğini ve daha o sabag sokakta dayak yediğini gazetecilere anlattı. Resminin çekilmesini istemeyn Erkoçlar bakın neler söylemiş......

Sayfayı Paylaş