gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Destan Kilolarını Mayokini ile Sakladı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bence böyle bir mayokini ile göbeğini gizlediğini düşüyorsa çok yanılıyor :D:D [​IMG]

Göbeğini gizlemek için mayokini giydi

Ebru Destan göbeğini gizlemek için mayokini ile denize giriyor. Mankenlikten şarkıcılığa geçen Ebru Destan, Çeşme Ayayorgi Koyu'nda denize girdi. Bu sezon ilk defa bikinili görüntülenen şarkıcı Ebru Destan, gün boyunca denize girerek güneşlendi. Yaz boyunca çok denize girdiğini ama ilk kez bikini ile görüntülendiğini anlatan Ebru Destan, kış aylarında yeni proje ile sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi. Ebru Destan'ın hafif göbeğinin çıktığı da dikkatlerden kaçmadı.

Ebru Destan Kilolarını Mayokini ile Sakladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Su İçerim

Ebru Destan - Su İçerim

Artık korkularım yok inan bana Hazırım her türlü belaya unuttum gitti seni üzülür müyüm Hiç umrumda değil ki para Sakindir deseler de güvenme bana İnan herşeyi yapabilirim Kaç kez şans verilebilir ki bir insana İnan hakkından gelebilirim Yalanların yeminlerin ilgimi çekmiyor Düşünmem bir daha Bir daha asla yormam kalbimi Seni siler geçerim Hatırlamam üstüne bir su içerim Anladın mı daha bir...
  2. Ebru Destan - Hadi Görüşürüz

Ebru Destan - Hadi Görüşürüz

İçini bir açsam of kimbilir neler neler dökülür A canım benim senin o aşk dediğin duyanları güldürür Tamam kırıldım bu kez yanıldım Hepsi bundan ibaret Zaman tanıdım ikimize aşkım Bitti üzgünüm affet Sen anlattın da ben dinlemedim mi Olanı biteni görüp izlemedin mi Bunları benden beklemedin mi
  3. Ebru Destan - Aman Boşver

Ebru Destan - Aman Boşver

Kaç gün oldu nerdesin insan bir arar Yüzünü unuttum artık özledim seni On dakika bile olsa uğre bir ara Aklımı yitirmeden son bir kez göreyim seni Gün batımına yine kaldı Çayım soğudu zehir oldu senin yüzünden Zaten evde de tek bir sigaram kaldı Sabahın körüne kadar ne yapacağım ben Aman boşver böyle gelmiş böyle gider Elbet birgün geri döneceksin Fal baktırdım inşallah tutarsa eğer Üç vakte...
  4. Ebru destanın elbisesi patladı!!

Ebru destanın elbisesi patladı!!

EBRUN'UN ŞANSSIZ ANLARI EBRU DESTAN, KONUK OLDUĞU DİSCO KRALI PROGRAMINDA ELBİSESİNİNPATLADIĞINI VE KAMERAMANLARI UYARDIĞINI SÖYLEDİ. Okan Bayülgen'in sabah saatlerine kadar süren programı Disco Kralı'nın konuğu olmuştu. Program sırasında başına gelen bir olayı Ece Erken'in atv'deki 'Mavi Şeker' programında anlatan Ebru Destan, 'Ben o programda şarkı söylerken hiç arkamı dönmedim. Neden?...
  5. Ebru Destan Özcan Deniz ile ilgili açıklamaları;

Ebru Destan Özcan Deniz ile ilgili açıklamaları;

özcan deniz ebru destan ebru destan özcan deniz Özcan Deniz ile 5 yıl aşk yaşayan şarkıcı Ebru Destan, Kanaltürk'te yayınlanan 'Orada Neler Oluyor?' programında eski sevgilisiyle ilgili konuştu. Manken Şebnem Scheffer'ın, mahkemelik olduğu Özcan Deniz'den bisseksüel olmadığına dair rapor istemesine tepki gösteren Destan şunları söyledi "Özcan'ı çok iyi tanıyorum. Onunla 5 yıl birlikte...

Sayfayı Paylaş