gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Kabul etmesende yalancının birisin Bu kalpte artık yerin yok Bunu bilmelisin
    İşine geldiği gibi davranıp durdun
    Acemi yarim denizde değil karada boğuldun
    İşine geldiği gibi davranıp durdun
    Uçarı yarim denizde değil karada boğuldun

[Nakarat] x 2
    Senin için her gece eridim ama
    Ben seni sevdim seninim demedim
    Kötü günlerin henüz gelmedi daha
    Söz verip senin gibi sözümü yemedim

Ebru Destan - Sözümü Yemedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Pit10

Ebru Destan - Pit10

Kalbim boş değil, her an artık hoş gelir Çeki düzen verdim artık bu acıya son verip Hadi koş geri, hazır beni bulmuşken Adını haykırdım uzaklara, duydun sen Görmedin ama ben besledim sevgimi Çölleri aşıp buldum dendimi Sende aklım, geceleri bezginim Rüzgarı estirip, geleceği kestirdim Güzel günler bizi bekler gel bebek Vur dertlere, örnek olsun herkese Çıktın karşıma, döndürdün serseme Sensiz...
  2. Ebru Destan - Olmuyor

Ebru Destan - Olmuyor

İçimdeki yangın belki bir gün söner Gözümdeki yaşlar bir ömür boyu sürer Sevgi denen gerçek, sanma ki çabuk biter Aşkın senin olsun bana bir resmin yeter Çığılıklar haykırışlar o sevdalı bakışlar Nefretlerden doğarmış aşklar Olmuyor gözlerinde yalanlar tükenmek bilmiyor Olmuyor her dokunuşun sahte sevgiler yetmiyor...
  3. Ebru Destan - Boşver

Ebru Destan - Boşver

Senden başkasını ben Sevemem yeni olmuyor En son gün söylemiştin Bana sen bu sözleri Ne değişti ne sanki Bugün farklı birisin Şaka gibi geldin sen Boşver gidebilirsin Göreceksin gidişinle Seni unutacağım Karar aldım kalbimde Terkeden ben olacağım Bu kalbe artık söz geçmez Boşu boşuna harcadın zamanı Olmasan da olur farketmez Al ve git artık yalanlarını(2)
  4. Ebru Destan - Aman Boşver

Ebru Destan - Aman Boşver

Kaç gün oldu nerdesin insan bir arar Yüzünü unuttum artık özledim seni On dakika bile olsa uğre bir ara Aklımı yitirmeden son bir kez göreyim seni Gün batımına yine kaldı Çayım soğudu zehir oldu senin yüzünden Zaten evde de tek bir sigaram kaldı Sabahın körüne kadar ne yapacağım ben Aman boşver böyle gelmiş böyle gider Elbet birgün geri döneceksin Fal baktırdım inşallah tutarsa eğer Üç vakte...
  5. Ebru destanın elbisesi patladı!!

Ebru destanın elbisesi patladı!!

EBRUN'UN ŞANSSIZ ANLARI EBRU DESTAN, KONUK OLDUĞU DİSCO KRALI PROGRAMINDA ELBİSESİNİNPATLADIĞINI VE KAMERAMANLARI UYARDIĞINI SÖYLEDİ. Okan Bayülgen'in sabah saatlerine kadar süren programı Disco Kralı'nın konuğu olmuştu. Program sırasında başına gelen bir olayı Ece Erken'in atv'deki 'Mavi Şeker' programında anlatan Ebru Destan, 'Ben o programda şarkı söylerken hiç arkamı dönmedim. Neden?...

Sayfayı Paylaş