gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Destan ve Hakan Bilgin Akşam Keyfi'nde

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ebru destan saç rengi herakşam olduğu gibi bu akşamda seçkin kişilerin konuk olduğu Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'nde buakşamla ilgili bütün haberler burada.......

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU..

Podyumlardan sahne dünyasına transfer olan ve ‘müzik piyasasında ben de varım’ diyerek iddiasını ortaya koyan Ebru Destan ile ünlü tiyatro-dizi ve sinema oyuncusu Hakan Bilgin 26 Mart Perşembe akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde..

Hakan Bilgin’in eğlenceli sohbeti, Ebru Destan’ın şarkıları.. Kısacası yine çok renkli ve keyifli bir Akşam Keyfi..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu Akşam Keyfi, 26 Mart Perşembe akşamı saat 19.15’te canlı yayınla Kanal 1’de.. Sakın kaçırmayın..

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ebru Destan ve Hakan Bilgin Akşam Keyfi'nde
    Hakan Bilgin rol aldığı filim hakkında olumlu konuştu...

RECEP İVEDİK’İ SAVUNDU!
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN BAŞARILI OYUNCU HAKAN BİLGİN, KENDİSİNİN DE ROL ALDIĞI RECEP İVEDİK FİLMİNİ YORUMLADI..

Recep İvedik serisinin kendisine göre bir kitlesi ve buna bağlı olarak bir başarısı olduğunu söyleyen Hakan Bilgin, filmin çok eğlenceli olduğunu savundu. Kendisinin de Recep İvedik’in ilk çekilen filminde otel müdürünü oynadığını hatırlatan Bilgin, film gösterime girdikten 2 gün sonra filme eleştiri gelmesine çok şaşırdığını söyledi. Hakan Bilgin, ‘Alışverişteydim ve tezgahtar arkadaş ‘Abi, çok güzel!’ diye bir tepki verince, duvara çarpmış gibi oldum. Daha önce böylesine erken ve güzel bir tepki almamıştım!’ dedi.

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

öğrenciymiş bir zamanlar......

‘KAFAMA VURA VURA ÖĞRETTİ!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN EBRU DESTAN, KENAN ERÇETİNGÖZ’ÜN ÖĞRENCİSİ OLDUĞU ZAMANLARI ANLATTI..

Henüz 17 yaşındayken İzmir’den İstanbul’a gelen Ebru Destan, atv’de 5 yıl magazin programı sunuculuğu yaptığı zamanlarda Kenan Erçetingöz’ le çalıştığını ve Kenan Erçetingöz’ün kendisinin akıl hocası olduğunu, o zamanlarda kafasına vura vura bazı şeyleri öğrettiğini söyledi. Bunun için Kenan Erçetingöz’e minnettar olduğunu vurgulayan Destan, ‘Sürekli kendimizi geliştirmemizi, okulumuzu bırakmamamızı, dil öğrenmemizi söyleye söyleye, başımıza vura vura bu yerlere geldik.’ dedi..

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Destan aşk üzerine konuştu......

‘ÇEVREMDEKİLER YÜREKTEN SEVEMİYOR!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN EBRU DESTAN, ÇEVRESİNDEKİ ERKEKLERİ AŞIK OLMALARINA KARŞIN YÜREKTEN SEVEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

‘Erkekler ıssız adam tribine giriyorlar’ diyen Ebru Destan, ‘Issız Adam’ filmiyle çok eşlilik isteyen erkeklerin kendisine kılıf bulduğunu söyledi. Çevresindeki erkeklerin de aşık olduklarını fakat yürekten sevemediklerini söyleyen Destan, ‘Gerçekten yürekten seven biri bulduğumda ve ben de yürekten seversem tabii ki evlenirim. Ama çevremdekiler aşık olmalarına rağmen yürekten sevemiyor!’ dedi..

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Magazin ve Ebru Detan....

‘YAŞADIKLARIM BANA ÖZELDİR!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN EBRU DESTAN, ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

Ebru Destan, fazla magazin gündeminde durmak istemediğini kendisine sorulan sorulara da kaçamak cevap verdiğini söyledi. Magazinde pek sevilmediğini dile getiren Destan, bunu fazla konuşmadığına ve fazla göz önünde bulunmadığına bağladı. Yaşadığı özel şeylerin kişiye özgü olduğunu savunan güzel şarkıcı ve ‘emlak kraliçesi’ Ebru Destan, ‘Yaşadıklarım bana özeldir. Bunların fazla konuşulması beni rahatsız ediyor. O yüzden de konuştuklarıma çok dikkat ediyorum..’ dedi.

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel bir akşam oldu doğrusu.... İşte bu akşamla ilgili son özet.......

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU..

‘Kafama vura vura öğretti!’

Akşam keyfi’ne konuk olan Ebru Destan, Kenan Erçetingöz’ün öğrencisi olduğu zamanları anlattı..

Henüz 17 yaşındayken İzmir’den İstanbul’a gelen Ebru Destan, atv’de 5 yıl magazin programı sunuculuğu yaptığı zamanlarda Kenan Erçetingöz’ le çalıştığını ve Kenan Erçetingöz’ün kendisinin akıl hocası olduğunu, o zamanlarda kafasına vura vura bazı şeyleri öğrettiğini söyledi. Bunun için Kenan Erçetingöz’e minnettar olduğunu vurgulayan Destan, ‘Sürekli kendimizi geliştirmemizi, okulumuzu bırakmamamızı, dil öğrenmemizi söyleye söyleye, başımıza vura vura bu yerlere geldik.’ dedi..

‘Çevremdekiler yürekten sevemiyor!’

Akşam keyfi’ne konuk olan Ebru destan, çevresindeki erkekleri aşık olmalarına karşın yürekten sevemediğini söyledi.

‘Erkekler ıssız adam tribine giriyorlar’ diyen Ebru Destan, ‘Issız Adam’ filmiyle çok eşlilik isteyen erkeklerin kendisine kılıf bulduğunu söyledi. Çevresindeki erkeklerin de aşık olduklarını fakat yürekten sevemediklerini söyleyen Destan, ‘Gerçekten yürekten seven biri bulduğumda ve ben de yürekten seversem tabii ki evlenirim. Ama çevremdekiler aşık olmalarına rağmen yürekten sevemiyor!’ dedi..

‘Yaşadıklarım bana özeldir!’

Akşam keyfi’ne konuk olan Ebru Destan, çarpıcı açıklamalarda bulundu..

Ebru Destan, fazla magazin gündeminde durmak istemediğini kendisine sorulan sorulara da kaçamak cevap verdiğini söyledi. Magazinde pek sevilmediğini dile getiren Destan, bunu fazla konuşmadığına ve fazla göz önünde bulunmadığına bağladı. Yaşadığı özel şeylerin kişiye özgü olduğunu savunan güzel şarkıcı ve ‘emlak kraliçesi’ Ebru Destan, ‘Yaşadıklarım bana özeldir. Bunların fazla konuşulması beni rahatsız ediyor. O yüzden de konuştuklarıma çok dikkat ediyorum..’ dedi.

Recep İvedik’i savundu!

Akşam keyfi’ne konuk olan başarılı oyuncu Hakan Bilgin, kendisinin de rol aldığı Recep İvedik filmini yorumladı..

Recep İvedik serisinin kendisine göre bir kitlesi ve buna bağlı olarak bir başarısı olduğunu söyleyen Hakan Bilgin, filmin çok eğlenceli olduğunu savundu. Kendisinin de Recep İvedik’in ilk çekilen filminde otel müdürünü oynadığını hatırlatan Bilgin, film gösterime girdikten 2 gün sonra filme eleştiri gelmesine çok şaşırdığını söyledi. Hakan Bilgin, ‘Alışverişteydim ve tezgahtar arkadaş ‘Abi, çok güzel!’ diye bir tepki verince, duvara çarpmış gibi oldum. Daha önce böylesine erken ve güzel bir tepki almamıştım!’ dedi.

Ebru Destan ve Hakan Bilgin Akşam Keyfi'nde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Olmuyor

Ebru Destan - Olmuyor

İçimdeki yangın belki bir gün söner Gözümdeki yaşlar bir ömür boyu sürer Sevgi denen gerçek, sanma ki çabuk biter Aşkın senin olsun bana bir resmin yeter Çığılıklar haykırışlar o sevdalı bakışlar Nefretlerden doğarmış aşklar Olmuyor gözlerinde yalanlar tükenmek bilmiyor Olmuyor her dokunuşun sahte sevgiler yetmiyor...
  2. Ebru Destan - Hadi Görüşürüz

Ebru Destan - Hadi Görüşürüz

İçini bir açsam of kimbilir neler neler dökülür A canım benim senin o aşk dediğin duyanları güldürür Tamam kırıldım bu kez yanıldım Hepsi bundan ibaret Zaman tanıdım ikimize aşkım Bitti üzgünüm affet Sen anlattın da ben dinlemedim mi Olanı biteni görüp izlemedin mi Bunları benden beklemedin mi
  3. Ebru Destan - Boşver

Ebru Destan - Boşver

Senden başkasını ben Sevemem yeni olmuyor En son gün söylemiştin Bana sen bu sözleri Ne değişti ne sanki Bugün farklı birisin Şaka gibi geldin sen Boşver gidebilirsin Göreceksin gidişinle Seni unutacağım Karar aldım kalbimde Terkeden ben olacağım Bu kalbe artık söz geçmez Boşu boşuna harcadın zamanı Olmasan da olur farketmez Al ve git artık yalanlarını(2)
  4. Akşam Keyfi'nde bu akşam Berksan Ve Eda Özerkan birarada

Akşam Keyfi'nde bu akşam Berksan Ve Eda Özerkan birarada

berksan ve sevgilisi eda özerkan ve sevgilisi eda özerkan ibrahim çelikkol dayak ın Buakşamla ilgili bütün haberler burada meleklerim.... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ' NE BERKSAN'IN YENİ ALBÜMÜNDE YER ALAN BİRBİRİNDEN GÜZEL, HAREKETLİ ŞARKILARI DAMGASINI VURDU.. Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül karakterinin nişanlısı Elif rolüyle yıldızı parlayan güzel...
  5. Tamer Karadağlı ve Asuman Krause Akşam Keyfi'nde

Tamer Karadağlı ve Asuman Krause Akşam Keyfi'nde

asuman krausenin yaşı asuman krause yaşı bu akşam ki programda youncu Tamer Karadağlı ve manken Asuman Krause sesi ile karşımızda olacak.. bu doyumsuz akşamla ilgili bütün haberler burada........ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Eski eşi Arzu Balkan’la birlikte oynayacakları diziyle gündeme gelen deneyimli oyuncu Tamer Karadağlı ile sunduğu...

Sayfayı Paylaş