gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Adam Olsaydın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Sevdim olmadi yar Küstüm olmadi yar Kendini aratti
    Beni bulmadi yar

Düstüm aglamadin
    Kac kere aradim
    Bir kalemde sildin
    Hic unutmadim

El dilinden bal aksa
    Yine acidir
    Ayrilik pamuk olsa
    Yine acitir

Bende ki yürek sende
    Olsa anlardin
    Ben bir kadinim
    Sende adam olsaydin

Kalbimden gecerken
    Tutmadin elimden
    Ben bana baktim
    Ask ile yandim

Alacagini aldin
    Kendine alistirdin
    Ruhumda firtinalar
    Koparip gittin yar

El dilinden bal aksa
    Yine acidir
    Ayrilik pamuk olsa
    Yine acitir

Bende ki yürek sende
    Olsa anlardin
    Ben bir kadinim
    Sende adam olsaydin...

Ebru Gündeş - Adam Olsaydın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Sen Olsaydın

Ebru Gündeş - Sen Olsaydın

Bir yudum sen olsaydın Avuçlarımda tutsak Bir yudum sen olsaydın Sessizliğime ortak Yetmiyor hayal edip Umutlarla avunmak Bitmiyor saatlerce Aşka sitem savurmak Sen olsaydın Dudaklarım mutluluk İçerdi sen olsaydın Dilimdeki suskunluk Biterdi sen olsaydın Zamanında sevmeyi Acıları ezmeyi Doya doya gülmeyi Yaşardık sen olsaydın Bir yudum sen olsaydın Arzularıma yasak Bir yudum sen olsaydın...
  2. Ebru Gündeş - Ceza Mı

Ebru Gündeş - Ceza Mı

Susmu geldi aniden Susmayan dudaklarına Küsmü geldi aniden İçinden içinden Ceza mı yar ceza mı Yaptıkların ceza mı İstersen öldür beni Kesme sakın selami
  3. Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

ben olmayinca hemen bulmussun birini yol ayriminda unuttun yeminlerini sen bitirdin hem kendini hem de beni simdi git artik, donme geri kime gidersen git beni unut artik bir gun asklar biter, hatiralar kalir, kimi severse hep hatirlatir sanma bir baskasi yerimi alir gelenler gideni elbet aratir ben olmayinca "ondan kurtuldum" demissin benim yerime bir baskasini sevmissin...
  4. Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde yoksa lütfen paylaşın ve bana da linkini atın.
  5. Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Ebru Gündeş Kimdir Fotoğrafları Azeri işadamı Reza Zarrabla evliliğinin ardından dünyaya getirdiği bebeğiyle şu sıralar hayli mutlu olan Ebru Gündeş'in hayatı ile ilgili bilgilerimiz ve en güzel resimlerinden derlediklerimiz şöyle melekler :) Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul´da doğdu.Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesinin güzelliğini duyan...

Sayfayı Paylaş