gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var
    Aklında ayrılık varsa
    Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye
    Kolay mı benden kurtulmak
    Bilmediğim bir şey mi var
    Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar

Akıllı ol senin aklını alırım
    Benim olmazsan vallah kapına dayanırım
    Akıllı ol senin aklını alırım
    Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...

Ebru Gündeş - Akıllı Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun

Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun

Bir zamanlar benim sevgilimdin Yanımdayken bile hasretimdin Şimdi başka bir aşk buldun Mutluluk senin olsun Dertler benim çile benim Hayat senin senin olsun Ben daha ne çile dertlere yolcuyum Ben alnına dert yazılan kader mahkumuyum Fark etmez yaşamak Sen mesut ol yeter Dertler bana gönül vermiş Ben aşk sarhoşuyum Dilerim her arzun gerçek olsun Hayat bu şansın hep açık olsun Dertler benim...
  2. Ebru Gündeş - Allah Seninle Olsun

Ebru Gündeş - Allah Seninle Olsun

Üstüme gelme gelme gelme Gönlüme girme, gönlüme girme Yanaşıp durma, yanaşıp durma Git beni yorma Üstüme gelme yukarıdan aşağıdan Gönlüme girme çıkarma beni baştan Yanaşıp durma hem sağdan hem soldan Git beni yorma geçmişim ben aşktan Bula bula beni mi buldun Yanlış zaman yanlış yerde bana kendini sundun Utanırım sana teveccüh edemem Seni uyarıyorum Sonun olurum bu yollarda Hadi git yolun...
  3. Ebru Gündeş - Ahdım Olsun

Ebru Gündeş - Ahdım Olsun

Geçti yıllar ah geç aydım Anladım ki boşa gün saydım Baka kaldım giden güne Ben hep düne ait kaldım Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok Hayat kadere inat seni Sil baştan yaşayacağım Ahdım olsun Esip geçtim, yağıp geçtim Kaçırdım tez zamanları Pişmanlıklar, düşmanlıklar Bitmez dilimin amanları Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok...
  4. Ebru Gündeş-Beyaz

Ebru Gündeş-Beyaz

Usta yorumcu Ebru Gündeş'in beklenen albümü Beyaz 11 Şubat Cuma günü sevenleriyle buluşacak kızlar... Ebru Gündeş hayranlarının merakla beklediği albümün tanıtımına geçiyorum şimdi :tik: 1- Ebru Gündeş Ağlamayacağım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 2-Ebru Gündeş Vatan Söz: Ayla Çelik Müzik: Gökhan Tepe 3-Ebru Gündeş Ferman Söz & Müzik: Serdar Ortaç 4-Ebru Gündeş Beyaz Söz: Şebnem Sungur...
  5. Ebru Gündeş Mekan Kapattı

Ebru Gündeş Mekan Kapattı

ebru gündeş ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab, bir arkadaşlarının doğum günü için popüler eğlence mekanı Günay'ı kapattı. Gece boyunca eğlencenin devam ettiği partiye pek çok ünlü isim katıldı. İşte detaylar... Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti, önceki gece yakın bir arkadaşlarının doğum günü için özel bir yemek daveti verdi. Çift davet...

Sayfayı Paylaş