gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeş Araba Yerine Tekneyi Tercih Ediyor

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Ebru Gündeş Araba Yerine Tekneyi Tercih Ediyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, popüler müziğin güzel sesi Ebru Gündeş İstanbul trafiğine yakalanmamak için araba yerine tekneyi tercih ediyor. Anadolu yakasında ikiz yalılarda oturan Gündeş, Avrupa yakasına geçmek için teknesini kullanıyor. Geçtiğimiz gün de dostlarıyla yemek yemeye yine teknesiyle gitti. İşte detaylar...

Bebek’te dostlarıyla buluşan Ebru Gündeş, evine teknesiyle döndü. Şarkıcı, tekneye üç kişinin yardımıyla binebildi.

Eşi Reza Zarrab ile İstanbul’un Anadolu yakasında aldığı ikiz yalılarda yaşayan Ebru Gündeş, önceki gün Bebek’teki bir restoranda arkadaşlarıyla buluştu. Ünlü şarkıcı, karşı yakaya geçerken trafikte zaman kaybetmek istemediğinden mekâna tekneyle gelmeyi tercih etti ve bu sayede 1,5 saatlik yolculuğu 5 dakikaya indirdi.

Aralarında Armağan Çağlayan, Serdar Ortaç ve şarkıcı Birol’un da bulunduğu dostlarıyla keyifli bir gün geçiren Ebru Gündeş, yemeğin ardından mekândan yine teknesiyle ayrıldı. Ancak kıyıya tam olarak yanaşamayan tekneye binmek şarkıcıyı zorladı. Armağan Çağlayan, Ebru Gündeş’i elinden tutarak tekneye çekti.

Ebru Gündeş Araba Yerine Tekneyi Tercih Ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Kurşun Yerine

Ebru Gündeş - Kurşun Yerine

Dün gece ağlayan yaşlı gözlerle Yüreğim yanarak baktım resmine Bir anda kahroldum yıkıldı dünyam Resminle vuruldum kurşun yerine.. Yokluğun aklımı başımdan aldı Her yanımı özlem ateşi sardı Gönlümün çiçeği yağmursuz kaldı Hasretle vuruldum kurşun yerine Kurtulmak istedim bir an sevginden Her şeyi unutmak geçti içimden Mümkünmü çıkarmak seni kalbimden Sevginle vuruldum kurşun...
  2. Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde yoksa lütfen paylaşın ve bana da linkini atın.
  3. Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Ebru Gündeş Kimdir Fotoğrafları Azeri işadamı Reza Zarrabla evliliğinin ardından dünyaya getirdiği bebeğiyle şu sıralar hayli mutlu olan Ebru Gündeş'in hayatı ile ilgili bilgilerimiz ve en güzel resimlerinden derlediklerimiz şöyle melekler :) Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul´da doğdu.Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesinin güzelliğini duyan...
  4. Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü lütfen!!!

Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü lütfen!!!

Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen biriniz bana Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözlerini yazsın kızlar.
  5. Hangi Marketi Tercih Ediyorsunuz?

Hangi Marketi Tercih Ediyorsunuz?

en iyi market en iyi market hangisi Sevgili melekler, eskiden pazarlar ve mahalle bakkalları vardı. Birer ikişer süpermarketlerin çıkmasının ardından sektör büyüdü ve dev marketler zincirleriyle tanıştık. Şimdilerde birçok marketler zincirinden alışveriş yapıyorurz ama hepsinde fiyatlar da değişik oluyor. Farklı zamanlarda farklı ürünlerde yapılan indirimleri takip ettiğinizde hayli karlı...

Sayfayı Paylaş