gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Ebru Gündeş-Araftayım dinle 2014

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş araftayım şarkısı dinle ,ebru gündeş 2014 şarkıları araftayım dinle ,ebru gündeş 2014 araftayım dinle ,2014 ebru gündeş 2014 izle
    images.jpg
    EBRU GÜNDEŞ ARAFTAYIM ŞARKISINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ebru Gündeş son albümünde birbirinden güzel şarkılraı seslendirdi. Ebru Gündeş’in son albümünün adı ne? Güzel sanatçı son albümünde profesyonellerle çalıştı. Ebru Gündeş’in son albümü müzik piyasalarında yer aldı. Araftayım şarkısıyla çıkış yapan Ebru Gündeş’in son albümünde 13 şarkı yer alıyor...
    Ebru Gündeş’in son albümünde yer alan şarkıalr:

Ebru Gündeş Araftayım
    Ebru Gündeş Aramızda
    Ebru Gündeş Aşkın Huzurunda
    Ebru Gündeş Aynı Aşklar
    Ebru Gündeş Bir Devir Bitti
    Ebru Gündeş Her Durumda
    Ebru Gündeş Mecbursun
    Ebru Gündeş Müstehak
    Ebru Gündeş Nerdeydin
    Ebru Gündeş Oku Canıma
    Ebru Gündeş Soğuk Odalar
    Ebru Gündeş Sor Bakalım
    Ebru Gündeş Üflediler Söndüm

Sevilen sanatçı Ebru Gündeş, 2.5 yıllık suskunluğun ardından Araftayım ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Hayranları tarafından uzun süredir yeni bir albüm yapması beklenen Gündeş, sonunda yeni albümüyle müzik piyasasındaki yerini aldı. Özel hayatındaki sallantılar nedeniyle yeni albümünün geç çıktığı tahmin edilen Gündeş’in Araftayım’ı müzikseverlerden tam not aldı.

Ebru Gündeş 14. albümü olan Araftayım’da Sezen Aksu, Sıla, Serdar Ortaç, Gülşen, Onur Özdemir, Sinan Akçıl'ın bestelerini seslendirdi. Araftayım albümünün aranjesini de Taşkın Sabah, Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli ve Erhan Bayrak'ın hazırladı.

2.5 yıllık suskunluğuna son veren Ebru Gündeş, 14. albümünün kendisi için özel olduğunu belirterek ''Ekip olarak çok ciddi bir emek verdik, kendimizce en iyisini yapmaya çalıştık ama hiçbir iddiamız yok. Bundan sonrası halkın beğenisi ve taktirine kalmış '' dedi.

Araftayım albümünde en dikkat çeken parça ise minik serçe lakaplı Sezen Aksu'ya ait olan Müstehak parçası oldu. Gündeş, Emre Aydın'ın Soğuk Odalar parçasına da albümünde yer verdi. Üflediler Söndüm şarkısını da albümüne alan Ebru Gündeş şarkıyı kendi tarzında yorumladı.

Hatırlanacağı üzere Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrap tüm Türkiye'yi sarsan yolsuzluk operasyonu kapsamında tutuklanmıştı. Eşinin yargılandığı süreçte çok zor zamanlar geçiren ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in albümüne seçtiği isim dikkat çekti. Özel hayatı ile gündeme gelen Gündeş’in yeni albümünün çıkması en çok hayranlarını sevindirdi.

Son düzenleme: 24 Ekim 2014
Ebru Gündeş-Araftayım dinle 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Ceza Mı

Ebru Gündeş - Ceza Mı

Susmu geldi aniden Susmayan dudaklarına Küsmü geldi aniden İçinden içinden Ceza mı yar ceza mı Yaptıkların ceza mı İstersen öldür beni Kesme sakın selami
  2. Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

ben olmayinca hemen bulmussun birini yol ayriminda unuttun yeminlerini sen bitirdin hem kendini hem de beni simdi git artik, donme geri kime gidersen git beni unut artik bir gun asklar biter, hatiralar kalir, kimi severse hep hatirlatir sanma bir baskasi yerimi alir gelenler gideni elbet aratir ben olmayinca "ondan kurtuldum" demissin benim yerime bir baskasini sevmissin...
  3. Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde yoksa lütfen paylaşın ve bana da linkini atın.
  4. Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Ebru Gündeş Kimdir Fotoğrafları Azeri işadamı Reza Zarrabla evliliğinin ardından dünyaya getirdiği bebeğiyle şu sıralar hayli mutlu olan Ebru Gündeş'in hayatı ile ilgili bilgilerimiz ve en güzel resimlerinden derlediklerimiz şöyle melekler :) Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul´da doğdu.Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesinin güzelliğini duyan...
  5. Ebru Gündeş 2014 - Araftayım Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş 2014 - Araftayım Şarkı Sözleri

ebru gündeş araftayım şarkı sözleri,2014 ebru gündeş araftayım şarkı sözleri,ebru gündeş 2014 şarkı sözleri,ebru gündeş araftayım sözleri,ebru gündeş 2014 araftayım tüm şarkı sözleri Bugün Yaşıyorsam Yarın Beni Vuracak Aşk Kokan Yatağımın Yalnız Tarafı Biliyorum Susacak Bir Yerde Haklılığım Bende Hata Yaptımlara Bırakıp Lafı Ben Sen Yokken Her Yerde Ya Da Hiçbir Yerdeyim Merak Edersen Eğer...

Sayfayı Paylaş