Ebru Gündeş - Bana Herşey Seni Hatırlatıyor

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    beraber yürüdük biz bu yollarda notası hatıralar sarmış dört bir yanımı notası ebru gündeş bana herşey seni hatırlatıyor ebru gundes bana her sey seni hatirlatiyor mp3 hatıralar sarmış dört bir yanımı nota
    Hatıralar sarmış dört bir yanımı
    Baktığım her yerde izin duruyor
    Ben seni düşünmek istemesemde
    Bana herşey seni hatırlatıyor

Beraber yürüdük biz bu yollarda
    Beraber ıslandık yağan yagmurda
    Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda

Gökyüzünde güneş o gözlerini
    Çatlayan topraklar bu hasretini
    Yakılan her ateş bitmez sevgini

Ebru Gündeş - Bana Herşey Seni Hatırlatıyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Herşey Seni Hatırlatıyor

Hatıralar sarmış dört bir yanımı Baktığım her yerde izin duruyor Ben seni düşünmek istemesemde Bana herşey seni hatırlatıyor Bana herşey seni hatırlatıyor Beraber yürüdük biz bu yollarda Beraber ıslandık yağan yagmurda Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda Bana herşey seni hatırlatıyor Gökyüzünde güneş o gözlerini Çatlayan topraklar bu hasretini Yakılan her ateş bitmez sevgini Bana herşey seni...
  2. Ebru Gündeş - Seni Unuturum

Söyleseydin hazır olurdum Sebebin yok şimdi zor durum Elimin gücümün yettiği kadar Seni seni seni unuturum Söyleseydin hazır olurdum Sebebin yok şimdi zor durum Elimin gücümün yettiği kadar Seni seni unuturum Konuşursak olur mu çare Hiç gerek yok böyle vebale Ecele ölüme yakın dururum Seni seni unuturum Kimin hakkıysan onla kal Senden önce bir allahım var Her günüm ömrümün bittiği kadar...
  3. Ebru Gündeş - Seni Seviyorum

Seni benden almaya senin de gücün yetmez Şu yaralı kalbime benim de sözüm geçmez Anlamasan da beni, dinlemesen de olur Başkasını sevemem saçmalama ne olur Anılar kilitlemiş sana Resimler delil gibi bana Allahım da şahit buna Gel içimden seni alsana Kolaysa sen unutsana Yazıklar olsun bana Seviyorum, seviyorum seni çok
  4. Ebru Gündeş - Senden Gayrı

Sen gitmesine izin verilecek adam degilsin Sen bir gurur ugruna bitecek sevda degilsin Eski bir tanidik olamazsin Duramazsin sende benden ayri Bu yürek kimi sever kiminle sevisir Senden gayri Gitme büyü bozulmasin Gitme yastigin sogumasin Hersey senden sonra gelir Sen benim öbür yarimsin...
  5. Ebru Gündeş - Herşey Seni Anlatıyor

hatiralar sarmis dort bir yanimi baktigim her yerde izin duruyor ben seni dusunmek istemesemde bana hersey seni hatirlatiyor bana hersey seni hatirlatiyor beraber yuruduk biz bu yollarda beraber islandik yagan yagmurda simdi dinledigim tum sarkilarda bana hersey seni hatirlatiyor gokyuzunde gunes o gozlerini catlayan topraklar bu hasretini yakilan her ates bitmez sevgini bana hersey seni...

Sayfayı Paylaş