gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeş Bebeğini Kaybetti

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ebru gündeşin bebeği öldü, ebru gündeşin bebeği öldümü, ebru gündeşin hamileliği Reza Zarrab ile evlliliğinden Alara ismin de bir kız evladı sahibi olan ünlü sanatçı Ebru Gündeş, geçtiğimiz günlerde ikinci hamileliğinin şokunu ve sevincini hayranları ile paylaşmıştı. Yoğun iş temposuna ara vermiyeceğini de belirten Ebru Gündeş cehpehesinden ne yazık ki çok üzücü bir haber geldi. 9 Haftalık hamile olan Gündeş'in bebeğinin kalbinin durması ile ünlü sanatçının hamileliğine son verildi. Haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle;
    ebru gndes.jpg

2. üzüldüm ebruyaa

üzüldüm ebruyaa Forum Okuru

3. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    bende cok uzuldum .kontrolun onemi ortada agrim sizim yok deyipte gitmesydi bebek onada zarar verebilirdi.

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Çok üzüldüm bende... Ebru Gündeş'in ne kadar çocuk sahibi olmak istediğini önceden biliyordum çok şükür bir kızı oldu ama evlat olunca biride aynı onuda aynı hepsinin yeri çok değerli özellikle anneler için....Hayırlısı böyleymiş inşallah en kısa zamanda tekrar anne olur çok geçmiş olsun Rabbim evladına uzun ömürler versin.

Ebru Gündeş Bebeğini Kaybetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş Bebeğini Bekliyor

Ebru Gündeş Bebeğini Bekliyor

ebru gündeşin hamilelik fotoları ebru gündeş hamile görüntüsü gündeş hamile fotoğrafları hamilelik fotoları fotoğrafları ebru gündeş, hamile, bebeği, 2011, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekeler Sevgili melekler, Ebru Gündeş eşiyle gittiği Bodrum'da görüntülendi.Resimde karnının bir hayli belirginleştiği belli olan Gündeş tam 5 aylık hamile.. Zarrab ile Azeri işadamlarının...
  2. Ebru Gündeş doğum yaptı Alara bebek dünyaya geldi

Ebru Gündeş doğum yaptı Alara bebek dünyaya geldi

ebru gündeş doğum yaptı ebru gündeş doğurdu ebru gündeşin bebeğinin adı ebru gündeşin kızı alara ebru gündeşin bebeğinin fotoları haberleri burada arkadaşlar. Sevgili Melek'ler, dünden beri Ebru Gündeş doğum yaptımı ya da Ebru Gündeş doğurdumu gibi merak içeren sorular soruyordunuz. Nihayet bu gün Ebru Gündeş doğum yaptı ve bebeğinin sağlığıda kendi sağlığıda gayet iyi Melek'lerim. Nur toğu...
  3. Ebru gündeş ve bebeği

Ebru gündeş ve bebeği

Ebru gündeş ve bebeğinin birlikte çekilmiş resimleri varmı ismini vs ne koymuşlar verir misiniz bakim kime benziyor :)
  4. Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Ebru Gündeş Kimdir Fotoğrafları Azeri işadamı Reza Zarrabla evliliğinin ardından dünyaya getirdiği bebeğiyle şu sıralar hayli mutlu olan Ebru Gündeş'in hayatı ile ilgili bilgilerimiz ve en güzel resimlerinden derlediklerimiz şöyle melekler :) Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul´da doğdu.Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesinin güzelliğini duyan...
  5. Ebru Gündeş İkinci Bebeğine Hamile!

Ebru Gündeş İkinci Bebeğine Hamile!

ebru gündeş, ebru gündeş haberleri, ebru gündeş hamile Sevgili melekler, Akşam gazetesinin iddiasına göre şarkıcı Ebru Gündeş ikinci kez hamile! Eşi Reza Zarrab ve kızı Alara'yla birlikte Bodrum'da tatil yapan Gündeş, burada ikinci kez hamile olduğunu öğrendi. İddialara göre Ebru Gündeş 1.5 aylık hamile..

Sayfayı Paylaş