gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Ben İnsan Değil Miyim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş madem unutacaktın ebru gündeş bende mutlu olmak istemezmiydim bende gülmek isterim mutlu olmak istemezmiydim şu yalancı dünyada tanrım dünyaya beni sen attın Ben insan değil miyim Ben kulun değil miyim
    Tanrım,Dünyaya beni sen attın
    Çile çektirdin Derman arattın
    Madem unutacaktın
    Beni neden yarattın

Bende mutlu olmak istemez miydim şu yalancı dünyada
    Yüce adalet böyle olurmu tanrı kulunu hiç unuturmu

Bende gülmek isterim
    Bende sevmek isterim
    Önce ne verdin sonra ne aldin
    Onun pesinden neden aglattin
    Beni sen kullarina oyuncakmi yarattin

Bende mutlu olamak istemezmiydim su yalanci dünyada
    Yüce adalet böyle olur mu tanrı kulunu hiç unutur mu...

Ebru Gündeş - Ben İnsan Değil Miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Yasamak Bu Değil

Ebru Gündeş - Yasamak Bu Değil

Duysun daglar taslar Duysun sesimi Sensiz gecen günler Verdi dersimi Vermeden sevgilim Son nefesimi Olanlari unut affet sevgilim Yeter ki sen beni affet sevgilim Gözler yol gösterir Gönül hükmeder Insanogludur bu Hep hata eder Tanri kullarini zaten affeder ah Yeter ki sen beni affet sevgilim Olanlari unut affet sevgilim Yasamak bu degil Yasamiyorum Sensiz yasamaktan Zevk almiyorum Önünde...
  2. Ebru Gündeş-Evlenir Miydik Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evlenir Miydik Şarkı Sözleri

anıların selamı var üzerimde kalmasın ebru gündeş anıların selamı var nasıl isterdim senle ağlayan bir bebeğin sesine uyanmayı nasıl isterdim bilsen bir ömür boyu senin nefesini duymayı ben söylerim gönül dinler şarkılar da hala güzel olmayacak dualarda ihtimaller sana özel üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği hep sorup duruyorum bazen kendi kendime...
  3. Peki İnsan Nimet Değil mi?

Peki İnsan Nimet Değil mi?

Peki İnsan Nimet Değil mi? Profesör Üstün Dökmen, Hayvan dergisinde yayimlanan röportajinda, "Yere düsen ekmegin üstüne basan insan görmedim ama yere düsen insani tekmeleyen çok kisi gördüm" diyor... Saygili olmaktaki kusurlarimizi söyle anlatiyor: - Birbirimize saygili olma konusunda 3 tip temel hatamiz var... Avrupa'da yasayan vatandasimiz, orada yerlere çöp atmiyor ama...
  4. ebru gündeş elbiselerini mi satıyormuş ?

ebru gündeş elbiselerini mi satıyormuş ?

Selamlar. Ben bir şey duydum ama doğru mu bilmiyorum.Güya Ebru Gündeş elbiselerini satıyormuş, doğru mu bu haber ve satıyorsa nasıl ulaşabilir de alabiliriz ?
  5. Ebru Gündeş Yine mi Hamile?

Ebru Gündeş Yine mi Hamile?

Bu konu Ebru Gündeş in hamile olup olmadığı yolunda çıkan haberlere yer vermektedir. Bir süre önce ünlü anneler kervanına katılıp bir kız çocuk doğuran Ebru Gündeş'i son zamanlar da giydiği elbise modellerini görenlerin aklına sanatçının tekrar bebek beklediği yolunda ihtimaller geldi. Sahne aldığı mekanlar da giydiği elbise modelleri hamilelik kıyafetlerine benzeyince bunu görenler...

Sayfayı Paylaş