gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Dahası Var

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

En uzun sarkisini söyledi hasret Gece bitmek bilmedi ooo Kalkip sana gelmek istedim ama
    Buna gücüm yetmedi

Anilarda kaybolup gittin
    Uykularim zaten izinli
    Bu sevda bana acilari
    Cektirmeye yeminli

Yarasi var yarasi var
    Bende bir ask belasi var
    Sevda demek yetmez buna
    Inan bana dahasi var...

Ebru Gündeş - Dahası Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Seninle Çok İşim Var (Bana Mutluluk Yakışır)

Ebru Gündeş - Seninle Çok İşim Var (Bana Mutluluk Yakışır)

Haydi cabuk seni bekledigim zaman her saniye bin asir El ele göz göze dizlerine yattigim zaman hersey benim Senle benim arama girecek olanin ölümü yakindir Kendi canin isterse gidersin ama benim canim cok acir Demek ki böyle ask dedikleri sey Ne acilar cektim hey gidi hey Simdi bana mutluluk yakisir Gitme be daha dur aksamin sabahi var gülün dikeni batar Temmuzun sonudur ellerin beni yakar...
  2. Ebru Gündeş - Beterin Beteri Var

Ebru Gündeş - Beterin Beteri Var

ebru gündeş senin derdin dertmidir senin derdin dert midir benim derdim yanında hiç kimsede gördün mü böyle dert hayatında otur şöyle yanıma dinle bak dertlerimi anlatınca ağlama deşme benim derdimi beterin beteri var haline şükret dostum yıllardır mutluluğun her gün peşinden koştum daha bir çok derdimi ben sana anlatmadım genç yaşta saçlarımı boşuna ağartmadım tanrım bile unutmuş...
  3. Diva'dan ne eksiğimiz var" diyen Ebru Gündeş ve Seda Sayan

Diva'dan ne eksiğimiz var" diyen Ebru Gündeş ve Seda Sayan

Bülent Ersoy'un başlattığı Swarovski taşlı mikrofon akımı sürüyor. "Diva'dan ne eksiğimiz var" diyen Ebru Gündeş ve Seda Sayan da sahnede servet değerinde mikrofon kullanıyor. Pırlantalara olan düşkünlüğüyle tanınan Bülent Ersoy'un başlattığı moda, ünlü sanatçılar arasında hızla yayılıyor. Sahneye pırlanta taşlarla süslü mikrofon ve nota sehpası ile çıkan Diva'nın izinden ilk...
  4. Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü var mı bu sitede

Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü var mı bu sitede

Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü için yazıyorum size eğer bilen varsa bana bir zahmet Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözlerini yazın kızlar.
  5. Kızlar Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü var mı

Kızlar Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü var mı

Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü lazım bana bu siteye yazıyorum çünkü daha öncede bir ricamı yerine getirmişdiniz o yüzden şimdide Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözlerini rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş