gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bir zamanlar benim sevgilimdin Yanımdayken bile hasretimdin Şimdi başka bir aşk buldun
    Mutluluk senin olsun
    Dertler benim çile benim
    Hayat senin senin olsun
    Ben daha ne çile dertlere yolcuyum
    Ben alnına dert yazılan kader mahkumuyum
    Fark etmez yaşamak
    Sen mesut ol yeter
    Dertler bana gönül vermiş
    Ben aşk sarhoşuyum
    Dilerim her arzun gerçek olsun
    Hayat bu şansın hep açık olsun
    Dertler benim çile benim
    Hayat senin senin olsun
    Hatıralar hasret benim
    Ömrüm senin senin olsun
    Bir gün daha geçti yine sensiz
    Aşkım ağlıyor bak sessiz sessiz
    Çare bensiz ben çaresiz ümidim senin olsun
    Sana gelen dertler benim
    Mutluluk senin olsun
    İsterdim ömrümüz geçseydi beraber
    İster miydim ayrılık gülseydi şu kader
    Ben çile dert dolu sen ümitler yolu
    Şimdi sensiz bak seninle geçiyor mevsimler
    Bir zamanlar benim sevgilimdin
    Yanımdayken bile hasretimdin
    Şimdi başka bir aşk buldun
    Mutluluk senin olsun
    Dertler benim hasret benim
    Ömrüm senin senin olsun..

Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Esirgeme Benden

Ebru Gündeş - Esirgeme Benden

Nasıl başlamışsa öyle bitermiş Deli sevdaların sonu belliymiş Aşkın bedelini canlar ödermiş Benim gibi seven zaten delidir Ben seninle ölümsüz bir aşkı tattım Bilmiyorum nerde nerde bir hata yaptım Şimdi sonsuzluğun yoluna saptım Artık hayal kurup sussam yeridir Esirgeme benden dualarını Benim hayrıma yor rüyalarını Adım adım yolla umutlarını Senden sonra benim sonum bellidir.
  2. Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Sen benim içimde bir korkulu rüya Hergün sevip sardığım bir hülyasın Yokluk ateşten bir gömlek Sensizlik ölüm gibi Rüyam hülyam benim dünyamsın Kanımda canımda alın yazımda Bir sen varsın bir de ben şu dünyada Nazar deymesin sana Eller deymesin sana Sensizlik ölüm bana Seni benim gibi seven bulamazsın Tanrım bu rüyadan hiç uyandırmasın Ömrün vefası yok korkum aşkımdan çok Gönlüm sensiz...
  3. Ebru Gündeş - Allah Seninle Olsun

Ebru Gündeş - Allah Seninle Olsun

Üstüme gelme gelme gelme Gönlüme girme, gönlüme girme Yanaşıp durma, yanaşıp durma Git beni yorma Üstüme gelme yukarıdan aşağıdan Gönlüme girme çıkarma beni baştan Yanaşıp durma hem sağdan hem soldan Git beni yorma geçmişim ben aşktan Bula bula beni mi buldun Yanlış zaman yanlış yerde bana kendini sundun Utanırım sana teveccüh edemem Seni uyarıyorum Sonun olurum bu yollarda Hadi git yolun...
  4. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...
  5. Ebru Gündeş - Ahdım Olsun

Ebru Gündeş - Ahdım Olsun

Geçti yıllar ah geç aydım Anladım ki boşa gün saydım Baka kaldım giden güne Ben hep düne ait kaldım Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok Hayat kadere inat seni Sil baştan yaşayacağım Ahdım olsun Esip geçtim, yağıp geçtim Kaçırdım tez zamanları Pişmanlıklar, düşmanlıklar Bitmez dilimin amanları Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok...

Sayfayı Paylaş