gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeş Doğum mu Yaptı ?

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş resimleri şarkı sözleri ebru gündeş haberleri doğum yaptımı doğum yapacakmı haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar daha önceki haberlerimizde sizlere Ebru Gündeşin Bebeğinin cinsiyetini sizlere sunmuştuk melekler. Şu sıralar ünlü sanatçı Ebru Gündeş için Facebook da doğum yaptı haberleri yayınlanıyormuş melekler bu haberi evinde aldı :D:D

9 aylık hamile olan Ebru Gündeş'in şu günlerde doğum haberi beklenirken, bugün bazı internet sayfaları ünlü şarkıcının doğum yaptığı haberini yayınladı.

Gündeş bu haberlere Facebook sayfasından cevap verdi.

Gündeş sayfasına, "Enteresan bir gündü. Evimde otururken doğum haberimi aldım. Allah'ın izniyle biraz daha zamanımız var ve dolduğunda mutluluğumu hemen sizlerle paylaşacağım. İlginize sonsuz teşekkürler." mesajını yazdı.

Ebru Gündeş Doğum mu Yaptı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Çok mu Gördünüz?

Ebru Gündeş - Çok mu Gördünüz?

ebru gündeş bana mutluluğu çok mu gördünüz bana mutluluğu cok mu gördünüz Beni sevdiğimden ayıran eller Bana bu sevgiyi çok mu gördünüz Ömrümde bir defa yüzüm gülmüştü Bir kere gülmeyi çok mu gördünüz Ne zararım vardı benim sizlere Suçum neydi benden ne istediniz Gözünüz mü kaldı mutluluğumda Bir kere gülmeyi çok mu gördünüz Benimde hakkımdı sevmek sevilmek Yalnızlık ne demek bilir misiniz...
  2. Ebru Gündeş-Beyaz

Ebru Gündeş-Beyaz

Usta yorumcu Ebru Gündeş'in beklenen albümü Beyaz 11 Şubat Cuma günü sevenleriyle buluşacak kızlar... Ebru Gündeş hayranlarının merakla beklediği albümün tanıtımına geçiyorum şimdi :tik: 1- Ebru Gündeş Ağlamayacağım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 2-Ebru Gündeş Vatan Söz: Ayla Çelik Müzik: Gökhan Tepe 3-Ebru Gündeş Ferman Söz & Müzik: Serdar Ortaç 4-Ebru Gündeş Beyaz Söz: Şebnem Sungur...
  3. Ebru gündeş doğum yaptı mı ne zaman yapıyor

Ebru gündeş doğum yaptı mı ne zaman yapıyor

Kızlar az önce televizyonda gördüm Ebru Gündeş'i doğum yaptımı yapacak mı ? Ne zaman hangi tarihte yapacak bilginz varmı ? Sezeryanla doğum yapacakmış, bu hani eskiden bi beyin kanaması geçirmişti ya doğuma beyin cerrahı girecek diyorlar. Riski ney ki anlamadım. Bilgi verirseniz sevinirim.
  4. Ebru Gündeş doğum yaptı Alara bebek dünyaya geldi

Ebru Gündeş doğum yaptı Alara bebek dünyaya geldi

ebru gündeş doğum yaptı ebru gündeş doğurdu ebru gündeşin bebeğinin adı ebru gündeşin kızı alara ebru gündeşin bebeğinin fotoları haberleri burada arkadaşlar. Sevgili Melek'ler, dünden beri Ebru Gündeş doğum yaptımı ya da Ebru Gündeş doğurdumu gibi merak içeren sorular soruyordunuz. Nihayet bu gün Ebru Gündeş doğum yaptı ve bebeğinin sağlığıda kendi sağlığıda gayet iyi Melek'lerim. Nur toğu...
  5. Ebru Gündeş Mekan Kapattı

Ebru Gündeş Mekan Kapattı

ebru gündeş ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab, bir arkadaşlarının doğum günü için popüler eğlence mekanı Günay'ı kapattı. Gece boyunca eğlencenin devam ettiği partiye pek çok ünlü isim katıldı. İşte detaylar... Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti, önceki gece yakın bir arkadaşlarının doğum günü için özel bir yemek daveti verdi. Çift davet...

Sayfayı Paylaş