gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ebru gündeş doğum yaptı mı ne zaman yapıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar az önce televizyonda gördüm Ebru Gündeş'i doğum yaptımı yapacak mı ? Ne zaman hangi tarihte yapacak bilginz varmı ? Sezeryanla doğum yapacakmış, bu hani eskiden bi beyin kanaması geçirmişti ya doğuma beyin cerrahı girecek diyorlar. Riski ney ki anlamadım. Bilgi verirseniz sevinirim.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    kız nezamn evlendi de hamile kaldı :S

Ebru gündeş doğum yaptı mı ne zaman yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Hayat Mı Bu

Ebru Gündeş - Hayat Mı Bu

ebru gündeş yaşamakmı Bir gün olsun gülmedi talih benim yüzüme Sevdiğimden ayrıldım dünya zindan gözüme Kimse çare bulamaz gözlerimin yaşına Bu çektiğim çileler düşmanların başına Yaşamak mı, hayat mı bu Allahım hiç şansım yok mu Öyle dertliyim ki ben Kimse bir gün çekemez Yaşamakmış ölmekmiş Benim için farketmez Bir gün olsun gülmedi Talih benim yüzüme Sevdiğimden ayrıldım Dünya zindan gözüme
  2. Ebru Gündeş - Ceza Mı

Ebru Gündeş - Ceza Mı

Susmu geldi aniden Susmayan dudaklarına Küsmü geldi aniden İçinden içinden Ceza mı yar ceza mı Yaptıkların ceza mı İstersen öldür beni Kesme sakın selami
  3. Ebru Gündeş Doğum mu Yaptı ?

Ebru Gündeş Doğum mu Yaptı ?

ebru gündeş resimleri şarkı sözleri ebru gündeş haberleri doğum yaptımı doğum yapacakmı haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar daha önceki haberlerimizde sizlere Ebru Gündeşin Bebeğinin cinsiyetini sizlere sunmuştuk melekler. Şu sıralar ünlü sanatçı Ebru Gündeş için Facebook da doğum yaptı haberleri yayınlanıyormuş melekler bu haberi evinde aldı :D:D 9 aylık hamile olan...
  4. Ebru Gündeş doğum yaptı Alara bebek dünyaya geldi

Ebru Gündeş doğum yaptı Alara bebek dünyaya geldi

ebru gündeş doğum yaptı ebru gündeş doğurdu ebru gündeşin bebeğinin adı ebru gündeşin kızı alara ebru gündeşin bebeğinin fotoları haberleri burada arkadaşlar. Sevgili Melek'ler, dünden beri Ebru Gündeş doğum yaptımı ya da Ebru Gündeş doğurdumu gibi merak içeren sorular soruyordunuz. Nihayet bu gün Ebru Gündeş doğum yaptı ve bebeğinin sağlığıda kendi sağlığıda gayet iyi Melek'lerim. Nur toğu...
  5. Doğum yaptım sütüm ne zaman gelir?

Doğum yaptım sütüm ne zaman gelir?

doğum sonrası süt ne zaman gelir,doğum yaptım sütüm gelmiyor,doğumdan sonra sütü gelmeyenler,doğum ve lohusalık,doğum sonrası emzirme hakkında bilgiler Loğusa akıntısı Çocuk doğduktan sonra plasenta dışarıya atılır. Rahimde yaralı bir bölge bırakır. Tamamen iyileşinceye kadar bu yaralardan akan salgı vajinadaki bakterilerle birleşir ve iltihaplanır: Loğusa akıntısı oluşur. Yaklaşık ala...

Sayfayı Paylaş