gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Gündeş doğumuna sayılı günler kaldı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş doğum yaptımı ebru gündeş doğum yaptı ebru gündeş kızı ebru gündeşin kızının adı bebeği bebeğinin adı haberleri burada arkadaşlar. Hamileliğinde 9. aya giren Ebru Gündeş doğum yaptı mı diyenler için, haber veriyoruz. Ebru Gündeş kızı için gün sayıyor. Eşi Reza Zarrap ile bir düğün davetine katılan Ebru Gündeş "doğum için iki hafta kaldı" dedi ve Ebru Gündeş bebeğinin adı için hgenüz "kararsızım, aklımda beş tane isim var ama karar veremedim" dedi. Evet Melek'ler daha öncede Meleklermekani.com Portal sayfamızda da belirttiğimiz gibi Ebru Gündeşin bebeğinin cinsiyeti kız yani Ebru Gündeşin kızı oldu diyeceğiz inş. 2 hafta sonra :) Sağlıklı bir hamilelik geçiren Ebru Gündeş'e hamilelik bence çok yakışmış hatta Ebru gündeş hamilelik resimleri adlı konumuzda da bunu dile getirmiş ve Ebru Gündeş'in hamilelik fotolarını sizlerle paylaşmıştık Melek'lerim. Şimdi sizlere hamileliğinin sıon günlerini yaşayan Ebru Gündeş'in haberini aktarıyoruz. Hayırlısıyla 2 hafta sonra Ebru Gündeş doğum yaptı haberlerinide paylaşıma sunarız:) [​IMG]

Geçen yıl şubat ayında evlenen Ebru Gündeş-Reza Zarrab çifti, minik kızlarının doğumu için artık gün sayıyor.

İsim konusunda kararsız

Dokuz aylık hamile olan Ebru Gündeş, önceki akşam eşi Reza Zarrab’la birlikte Pelin Korkmaz’ın Sait Halim Paşa Yalısı’ndaki düğün davetindeydi. Düğüne Etro imzalı siyah bir elbiseyle katılan Gündeş, doğuma iki hafta kalmasına rağmen kızının adına bir türlü karar veremediklerini söyledi: “Aklımda dört beş isim var ama hangisi olacağına karar veremedim. Hele bir onu kucağıma alayım, ondan sonra belli olacak.”

Ebru Gündeş doğumuna sayılı günler kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Deli Deli

Ebru Gündeş - Deli Deli

Ohh� Yağmur yağıyor seller akıyor Arap kızı camdan bakıyor Deli� Deli deli deli kulakları küpeli deli Deli deli deli kulakları küpeli Neyin nerden geleceği belli olmaz Belli olmaz Su uyur su uyur düşman uyumaz Leylek leylek hava da mı Yumurtası tavada mı Sakla samanı gelir zamanı deli Ohh� Yağmur yağacak seller akacak Akvaryumdan deniz kızı sana bakacak deli
  2. Ebru Gündeş - Ceza Mı

Ebru Gündeş - Ceza Mı

Susmu geldi aniden Susmayan dudaklarına Küsmü geldi aniden İçinden içinden Ceza mı yar ceza mı Yaptıkların ceza mı İstersen öldür beni Kesme sakın selami
  3. Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

ben olmayinca hemen bulmussun birini yol ayriminda unuttun yeminlerini sen bitirdin hem kendini hem de beni simdi git artik, donme geri kime gidersen git beni unut artik bir gun asklar biter, hatiralar kalir, kimi severse hep hatirlatir sanma bir baskasi yerimi alir gelenler gideni elbet aratir ben olmayinca "ondan kurtuldum" demissin benim yerime bir baskasini sevmissin...
  4. Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde yoksa lütfen paylaşın ve bana da linkini atın.
  5. Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Ebru Gündeş Kimdir Fotoğrafları Azeri işadamı Reza Zarrabla evliliğinin ardından dünyaya getirdiği bebeğiyle şu sıralar hayli mutlu olan Ebru Gündeş'in hayatı ile ilgili bilgilerimiz ve en güzel resimlerinden derlediklerimiz şöyle melekler :) Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul´da doğdu.Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesinin güzelliğini duyan...

Sayfayı Paylaş