gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ebru gündeş elbiselerini mi satıyormuş ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. Ben bir şey duydum ama doğru mu bilmiyorum.Güya Ebru Gündeş elbiselerini satıyormuş, doğru mu bu haber ve satıyorsa nasıl ulaşabilir de alabiliriz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ebru Gündeş konser ve özel gecelerde giydiği sahne kostümlerini geliri hayır kurumlarına bağışlansın diye satışa çıkardı. Birbirinden güzel pek çok Ebru Gündeş elbisesi alıcısını beklerken, elbiselerden kazanılacak gelir mehmetçik vakfı, Darüşşafaka, Tesyev, Kızılay, TOFD ve Toçev'e gidiyor.
    Sizde hem bağış yapmak hemde Ebru Gündeşin elbiselerine sahip olmak istiyorsanız Ebrugundessatiyor sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ebru gündeş elbiselerini mi satıyormuş ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Ben İnsan Değil Miyim

Ebru Gündeş - Ben İnsan Değil Miyim

ebru gündeş madem unutacaktın ebru gündeş bende mutlu olmak istemezmiydim bende gülmek isterim mutlu olmak istemezmiydim şu yalancı dünyada tanrım dünyaya beni sen attın Ben insan değil miyim Ben kulun değil miyim Tanrım,Dünyaya beni sen attın Çile çektirdin Derman arattın Madem unutacaktın Beni neden yarattın Bende mutlu olmak istemez miydim şu yalancı dünyada Yüce adalet böyle olurmu tanrı...
  2. Ebru Gündeş-Evlenir Miydik Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evlenir Miydik Şarkı Sözleri

anıların selamı var üzerimde kalmasın ebru gündeş anıların selamı var nasıl isterdim senle ağlayan bir bebeğin sesine uyanmayı nasıl isterdim bilsen bir ömür boyu senin nefesini duymayı ben söylerim gönül dinler şarkılar da hala güzel olmayacak dualarda ihtimaller sana özel üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği hep sorup duruyorum bazen kendi kendime...
  3. Ebru gündeş ve bebeği

Ebru gündeş ve bebeği

Ebru gündeş ve bebeğinin birlikte çekilmiş resimleri varmı ismini vs ne koymuşlar verir misiniz bakim kime benziyor :)
  4. Ebru Gündeş Yine mi Hamile?

Ebru Gündeş Yine mi Hamile?

Bu konu Ebru Gündeş in hamile olup olmadığı yolunda çıkan haberlere yer vermektedir. Bir süre önce ünlü anneler kervanına katılıp bir kız çocuk doğuran Ebru Gündeş'i son zamanlar da giydiği elbise modellerini görenlerin aklına sanatçının tekrar bebek beklediği yolunda ihtimaller geldi. Sahne aldığı mekanlar da giydiği elbise modelleri hamilelik kıyafetlerine benzeyince bunu görenler...
  5. Ebru Gündeş İhanet Yüzünden mi Eşini Ziyaret Etmiyor?

Ebru Gündeş İhanet Yüzünden mi Eşini Ziyaret Etmiyor?

ebru gündeş reza zerrab, ebru gündeş, ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, yolsuzluk ve rüzvet operasyonu kapsamında eşi tutuklanarak cezaevine konulan Ebru Gündeş'in, ilk günlerde savcılıktan özel izinle eşini ziyaret ederken son zamanlarda ziyareti kesmesinin sebebinin ihanet olduğu iddia edildi. Telefon dinlemesine takılan Zarrab'ın, 'Arap asıllı kadını bana getirin. Sırf bana hizmet...

Sayfayı Paylaş