gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Gündeş-Evcilik Oynayamam Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş karaları bağlayamam karaları bağlayamam ebru gündeş evcilik oynayamam sözleri yaptıklarının hesabını tutamıyorum ne dersem sana bir türlü laf anlatamıyorum
    bir günde çıkarım hayatından
    toplanmam uzun sürmez
    ben kararı çoktan verdim
    ayrılık beni üzmez
    bir kere geldim bu dünyaya
    aşk için ağlayamam
    senden ayrılıyorum diye
    karaları bağlayamam
    aşk bu oyun değil anlamıyorsun
    fazla da zorlayamam
    ben o yaşı çoktan geçtim canım
    evcilik oynayamam

Ebru Gündeş-Evcilik Oynayamam Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Aradım seni yıllarca, çok aradım Yağmur, çamur demedim çok yollar aştım Adını dağlara, taşlara yazdım Sen benim en büyük aşkımsın, aşkım Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana
  2. Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ne böyle senle ne de sensiz Yazık yaşanmıyor çaresiz Ne bir arada ne de ayrı Olmak imkansız hiç sebepsiz Ne hayallerle ümitlerler Mutlu olmaktı dileğimiz Suçlu ne sensin ne de benim Şimdi sensizim sende bensiz Bir an gelipte küllenince Yüreklerimiz dinlenince Başka sevgilerde teselli bulunca İşte biz o gün düşüneceğiz Etrafımızı sarıverecek ;Bir boşlukki asla bitmeyecek Herşey biranda...
  3. Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü lazım bana lütfen biriniz paylaşın Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözlerini lütfen!
  4. Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözü istiyorum sizden

Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözü istiyorum sizden

Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözü arıyorum sabah beri bu şarkıyı dinliyorum ve ezberlemek istiyorum lütfen bir zahmet yazın Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözlerini
  5. Ebru Gündeş 2014 - Araftayım Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş 2014 - Araftayım Şarkı Sözleri

ebru gündeş araftayım şarkı sözleri,2014 ebru gündeş araftayım şarkı sözleri,ebru gündeş 2014 şarkı sözleri,ebru gündeş araftayım sözleri,ebru gündeş 2014 araftayım tüm şarkı sözleri Bugün Yaşıyorsam Yarın Beni Vuracak Aşk Kokan Yatağımın Yalnız Tarafı Biliyorum Susacak Bir Yerde Haklılığım Bende Hata Yaptımlara Bırakıp Lafı Ben Sen Yokken Her Yerde Ya Da Hiçbir Yerdeyim Merak Edersen Eğer...

Sayfayı Paylaş