gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Gündeş Gizlice Evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

BUgün ikinci evlilik haberi...Allah bir yastıkta kocatsın :) [​IMG]

Bir süre önce imam nikahı kıydığı haberleriyle gündeme gelen Ebru Gündeş, Reza Zarrab'la evlendi. Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, ailelerin katılımıyla evde yapılan nikahla evlendi.

İşte Gündeş'in açıklaması:
    Reza Zarrab ‘la, bir yıldır devam eden birlikteliğimizi aile içinde kıydığımız bir nikâhla resmileştirmiş bulunmaktayız… Yanımızda olan ve mutluluğumuzu paylaşan tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz…

SAYGILARIMLA...

Ebru Gündeş Gizlice Evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Alev Alev

Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  2. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...
  3. Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Gittin, boynumu büktüm Nasıl üzüldüm, nasıl üzüldüm Bilemezsin... Uyandım, bir sağa döndüm, bir sola döndüm Deliye döndüm, görsen ölürdün gidemezdin... Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık, Büyük harflerle sessizce çıkmış, gitmiş... Elinde tuttuğun karar, bense sanık. Cezam müebbet aşk, tek sorun yalnızlık. Biraz kızıl, biraz mavi Yalnızlığın asil...
  4. Ebru Gündeş Saç Modelleri

Ebru Gündeş Saç Modelleri

ebru gündeş saç modelleri ebru gündes sac modelleri gündeş saç topuz topuz Ebru Gündeş'in özellikle makjayı benim oldum olası hoşuma gider bilhassa göz makyajını yapan gerçekten bu işi bildiği gibi Ebru'yada çok yakışıyor.Sizlere Gündeş'in birbirinden değişik ve şık saç modellerini sunuyorum
  5. Dünya Starı Johnny Deep Gizlice Evlendi !

Dünya Starı Johnny Deep Gizlice Evlendi !

johnny deep evlendi,johnny deep kimle evlendi,johnny deep ne zaman evlendi, Yakışıklı aktör Johnny Depp ile sevgilisi Amber Heard'ın gizlice nikah masasına oturduğu iddia edildi. Inquisitr magazin sitesinin haberine göre; çift Bahamalar'daki adada nikah masasına oturdu. 51 yaşındaki Depp ve 28 yaşındaki Heard, 2010 yılında The Rum Diary filminin çekimleri sırasında tanışmıştı. O sıralar...

Sayfayı Paylaş