gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Hayatta Başarılar Diliyorum

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bir hikaye daha bitti bitiyor Göz göre göre kaçıp gidiyor elden Ne hazindir hayat eksiliyor sabrederken
    Git gide imkansızlaşıyor
    Tende vakit geç, canda erken
    Her insan diyerine benziyor kaybederken

Acı günler var önümüzde
    Kurudu yaşlar gözümüz de
    Duramadık ki sözümüzde
    Tarih tekrar ediyor

Hayatta başarılar diliyorum
    Hayatta başarılar diliyorum
    Laf olsun diye değil samimiyim
    İyiliğini istiyorum

Ebru Gündeş - Hayatta Başarılar Diliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Mutluluklar Diliyorum

Ebru Gündeş - Mutluluklar Diliyorum

Sana mahkum olmadım hiçbir zaman Öyle zannedip bir de kendini inandırdın En ufak bir şeyde kıyametler koparıp Çok güzel giden mutlu bir günün tadını kaçırdın İki kişilik oyundur aşk Tek başına oynayamazsın Sıkıldım yokum artık Bana inanmalısın Benden hiç birşey bekleme bundan sonra Topladım her şeyimi gidiyorum Belki de düzelirsin ben gittikten sonra Sana mutluluklar diliyorum(2)
  2. Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

ben olmayinca hemen bulmussun birini yol ayriminda unuttun yeminlerini sen bitirdin hem kendini hem de beni simdi git artik, donme geri kime gidersen git beni unut artik bir gun asklar biter, hatiralar kalir, kimi severse hep hatirlatir sanma bir baskasi yerimi alir gelenler gideni elbet aratir ben olmayinca "ondan kurtuldum" demissin benim yerime bir baskasini sevmissin...
  3. Sınava Girecek Bütün Öğrencilerimize Başarılar Diliyoruz

Sınava Girecek Bütün Öğrencilerimize Başarılar Diliyoruz

rüyada sınava girmek rüyada matematik sınavına girmek sıraya sınav sonucunu görmek Sevgili Öğrencilerimiz, İşte beklediğiniz gün geldi. Son yıllarınızı yoğun bir şekilde bu sınava girmek üzere hazırlandınız. Eğlencenizden, oyunlarınızdan, arkadaşlık ilişkilerinizden fedakarlık yaparak derslerinize zaman ayırdınız. Sayısız test çözüp binlerce soruya cevap verdiniz; onlarca deneme sınavına...
  4. Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde yoksa lütfen paylaşın ve bana da linkini atın.
  5. Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Ebru Gündeş Kimdir Fotoğrafları Azeri işadamı Reza Zarrabla evliliğinin ardından dünyaya getirdiği bebeğiyle şu sıralar hayli mutlu olan Ebru Gündeş'in hayatı ile ilgili bilgilerimiz ve en güzel resimlerinden derlediklerimiz şöyle melekler :) Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul´da doğdu.Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesinin güzelliğini duyan...

Sayfayı Paylaş