gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözü istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözü arıyorum sabah beri bu şarkıyı dinliyorum ve ezberlemek istiyorum lütfen bir zahmet yazın Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözlerini

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Gündeş Hovarda Sözleri
    Hüküm giymiş hayaller
    Görünmez uzaklarda
    Günah bunun neresinde
    Sarıldık tuzaklarda
    Yine de aşk boyun eğmez

Yine de aşk boyun eğmez
    Yine de aşk boyun eğmez

Yasaklarda

A ciğerim söyle neyleyelim
    Sevmeyelim de taşa mı dönelim
    Bu yüreği kimlere gösterelelim
    Kim bilir kim yalan yalan

Sen arada sırada uğra bana
    Hovardayım diye kıyma bana
    Fikri firardayım uyma bana
    Oyuna gelme aman ama ama

Ebru Gündeş Hovarda Şarkı Sözü istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Aradım seni yıllarca, çok aradım Yağmur, çamur demedim çok yollar aştım Adını dağlara, taşlara yazdım Sen benim en büyük aşkımsın, aşkım Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana
  2. Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ne böyle senle ne de sensiz Yazık yaşanmıyor çaresiz Ne bir arada ne de ayrı Olmak imkansız hiç sebepsiz Ne hayallerle ümitlerler Mutlu olmaktı dileğimiz Suçlu ne sensin ne de benim Şimdi sensizim sende bensiz Bir an gelipte küllenince Yüreklerimiz dinlenince Başka sevgilerde teselli bulunca İşte biz o gün düşüneceğiz Etrafımızı sarıverecek ;Bir boşlukki asla bitmeyecek Herşey biranda...
  3. Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü lazım bana lütfen biriniz paylaşın Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözlerini lütfen!
  4. Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü istiyorum

Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü istiyorum

Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü için yazıyorum size lütfen bana Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözlerini yazın.
  5. Ebru gündeşin 2012 albümünden Seni istiyorum şarkısının sözleri

Ebru gündeşin 2012 albümünden Seni istiyorum şarkısının sözleri

Ebru gündeşin 2012 albümünden Seni istiyorum şarkısının sözleri için yazıyorum size lütfen bana Ebru Gündeş Seni istiyorum Sözlerini yazın kızlar şimdiden iyi günler.

Sayfayı Paylaş