gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Gündeş iddialı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş ebru gündeş sahne kıyafetleri konser kıyafetleri mayolu bikinili Sevgilisi ile bi ayrıldılar bi barıştılar haberlerinden sonra bu haberimizdende anlıyoruz ki arada bi aşk var.......
    FOTOĞRAFI ÇEKENE 2 MİLYON DOLAR
    EBRU GÜNDEŞ 8 AYDIR AŞK YAŞADIĞI AZERİ PETROLCÜ REZA ZARRAB'IN İLE BİR AY ÖNCE AYRILMIŞTI.

Çünkü Reza Zarrab'ın Bakü de yaşayan ailesi bu ilişkiye şidetle karşı çıkıyordu. Oüulları Reza'nın harcamaları yarıya indiren aile, 2 ay önce de ''Ayrılmazsan seni aile şirketlerinden çıkaracağız'' demişti. Reza Zarrab'ın, Ebru Gündeş'e satın aldığı mücevherleri de geri istemişlerdi. Ebru Gündeş baskı sonucu sevgilisini terketmişti.

Göcek'te aşk tatili

Kız arkadaşlarıyla Göcek'te bir tekne tatili yapan Ebru Gündeş'i ayrıldığı sevgilisi Reza Zarrb 3 gün önce ziyaret etti. Sevgililer yeniden barıştı. Ebru Gündeş bu aşkı görüntülemek isteyen foto muhabirine de şöyşe meydan okudu: ''Eğer beni ve Reza'yı, Göcek sularında bulup da çekmeyi başarırsanız 2m milyon dolar vereceğiz. En iyisi bizi rahat bırakın!'' Ebru Gündeş geçen yılda ' Mayolu fotoğrafımı çekene 1 Milyon dolar veririm'' demişti

Son düzenleme: 28 Haziran 2009
  2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    BASINDA ÇIKAN HABERLERİ YALANLADI! [​IMG]
    ÜNLÜ SANATÇI, "EBRU GÜNDEŞ BİR SÜRE ÖNCE AYRILIP YENİDEN BARIŞTIĞI AZERİ SEVGİLİSİ REZA ZARRB İLE GÖCEK'TE TATİL YAPTIĞI SIRADA GAZETECİLERE MEYDAN OKUYARAK, 'EĞER BENİ VE REZA'YI GÖCEK SULARINDA BULUP DA ÇEKMEYİ BAŞARIRSANIZ 2 MİLYON DOLAR VERECEĞİZ' DEDİ" ŞEKLİNDE BASINDA YER ALAN HABERLERİN GERÇEĞİ YANSITMADIĞINI İFADE ETTİ.
    Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, Antalya'da birbirinden güzel şarkılarıyla tatilcileri coşturdu. Siyah bir kıyafetle havai fişekler altında sahneye çıkan Gündeş, eski ve yeni albümündeki parçalarını seslendirdi. Türk hayranlarının yanı sıra Rus, Alman, İsrailli turistlere de seslenen Ebru Gündeş, sahne performansıyla dinleyicileri büyüledi. Ritim şovuyla nefes kesen sanatçı, sahneye çıkmadan önce düzenlediği basın toplantısında, Sibel Can'ın başarısıyla ilgili soruya, "Yeni albüm çıkarmış, çok güzel sesi var ve kendisi de güzel. Neden başarılı olmasın ki" şeklinde cevap verdi.

Ünlü sanatçı, "Ebru Gündeş bir süre önce ayrılıp yeniden barıştığı Azeri sevgilisi Reza Zarrb ile Göcek'te tatil yaptığı sırada gazetecilere meydan okuyarak, 'Eğer beni ve Reza'yı Göcek sularında bulup da çekmeyi başarırsanız 2 milyon dolar vereceğiz' dedi" şeklinde basında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Basın mensuplarının sorarak bu tür haberler yazması gerektiğini söyleyen Gündeş, "Benim bu tür kaygılarım yok. Her yerde güzel bikini ile gezebiliyorum. Bir gün bir hayranım benim bikinili fotoğrafımı çekip sizlere gönderebilir. Bu konuda çok rahatım" diye konuştu.

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    'MAYOLU POZ KAYGIM YOK!'
    EBRU GÜNDEŞ, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE "TEKNEDE TATİL YAPIYORUM, BENİ MAYOLU ÇEKENE İKİ MİLYON DOLAR!" ŞEKLİNDEKİ İFADELERİN KENDİSİNE AİT OLMADIĞINI SÖYLEDİ.
    Ebru Gündeş meslektaşı Sibel Can ile birlikte dönüşümlü olarak çıktığı Antalya Sueno Otel'deki ilk konserini önceki akşam verdi.

Dört yıldır tatilcilere müzik ziyafeti çeken Ebru Gündeş'e iki saatlik konseri boyunca Ateş Dansçıları eşlik ederken, sanatçının Elie Saab imzalı kıyafeti göz kamaştırdı.

Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gündeş, geçtiğimiz günlerde "Göcek'te tatil yapıyorum. Beni mayolu çekene iki milyon dolar vererim" şeklindeki açıklamalara ateş püskürerek, "Bu açıklama bana ait değildir. Benim mayolu yakalanmamak gibi bir kaygım yoktur. Hele ki; bu ekonomik krizde bu tür rakamların yazılması çok yalnıştır. Eğer bu krizde muhabir arkadaşlar bu rakamları telaffuz ediyorsa, bence mayolu çekilmemde hiçbir sakınca yoktur. Bu haberlere gereken neyse yapılacaktır" diye konuştu.

SİBEL'LE ÖRNEĞİZ

Ebru Gündeş, aynı sahneyi paylaştığı Sibel Can'ın yeni albümünü çok beğendiğini ve tüm gün onun şarkılarını dinlediğini belirterek, "Sibel'le iyi bir diyaloğumuz var. Bence tüm sanat camiasına örnek olmalı. Artık kıskançlıklar bırakılmalı" dedi.

Ebru Gündeş iddialı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş EVET 2008

Ebru Gündeş EVET 2008

1. Harika (Söz & Müzik: Serdar Ortaç) 2. Ölümsüz Aşklar (Söz & Müzik: Abdurrezzak Ravi İncigöz) 3. Evcilik Oynamayalım (Söz: Fettah Can, Altay Biber Müzik: Altay Biber, Fettah Can) 4. Sadece Sevdim (Söz & Müzik: Reza Zarrab) 5. Evet (Söz & Müzik: Altay Biber) 6. Tükeneceğiz (Söz & Müzik: Sezen Aksu) 7. Kızıl, Mavi (Söz & Müzik: Ersay Üner) 8. Dert...
  2. Ebru Gündeş-Harika

Ebru Gündeş-Harika

Acımı görür gibiyim ben aslında, Sen acılara bile gülemiyosun, Bi gece evde otur kendi adına, Durduğun yeri bile göremiyosun .. Aklım sende kalıyor gözden uzak olunca, Omuzunda uyusam bütün ömrüm boyunca, Kaderime ağladım,tükendi genç çağlarım, Bırak eskisi gibi olalım .. Allah özelini,güzelini yazsın anlıma, Onu buldugunda mutluluktan gel de ağlama, Sonu çabuk olur,umut olur hiç...
  3. Ebru Gündeş- Ağlamayacağım (2011)

Ebru Gündeş- Ağlamayacağım (2011)

ebru gündeş 2011 ebru gündeş ağlamayacağm 2011 şarkı isimleri albüm şarkı isimleri şarkıları Git istersen bana ne, bunlar artık bahane Seninle her şey şahane olabilirdi Bir sorsana kalbine sevgi çok bol dese de Aynısından bir tane bulabildi mi? Bu yalan aşk oyununda doktorların yorumuyla Ben gözyaşı sorunuma son verdim Ağlamayacağım, ağlamayacağım Beklediğin bu, bunu yapmayacağım...
  4. Ebru Gündeş-Beyaz

Ebru Gündeş-Beyaz

Usta yorumcu Ebru Gündeş'in beklenen albümü Beyaz 11 Şubat Cuma günü sevenleriyle buluşacak kızlar... Ebru Gündeş hayranlarının merakla beklediği albümün tanıtımına geçiyorum şimdi :tik: 1- Ebru Gündeş Ağlamayacağım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 2-Ebru Gündeş Vatan Söz: Ayla Çelik Müzik: Gökhan Tepe 3-Ebru Gündeş Ferman Söz & Müzik: Serdar Ortaç 4-Ebru Gündeş Beyaz Söz: Şebnem Sungur...
  5. Ebru Gündeş Mekan Kapattı

Ebru Gündeş Mekan Kapattı

ebru gündeş ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab, bir arkadaşlarının doğum günü için popüler eğlence mekanı Günay'ı kapattı. Gece boyunca eğlencenin devam ettiği partiye pek çok ünlü isim katıldı. İşte detaylar... Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti, önceki gece yakın bir arkadaşlarının doğum günü için özel bir yemek daveti verdi. Çift davet...

Sayfayı Paylaş